• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


ŠEŠTADIENIS
2019-12-07


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


Tarp mokyklos sienų...18-ąjį gimtadienį atšventus...
2009-03-21, 20:41:04
Konradas Kazlauskas


Kovo 18 dieną Utenos Krašuonos pagrindinė mokykla tapo "pilnamete" - atšventė 18 metų gimtadienį. Nuoširdžiai sveikiname. Tiesa, šventė vyko kur kas vėliau nei įprastai: ne vasario, o kovo mėnesį, nes organizatoriai tuo metu rengėsi vasario 16-osios šventei. Gimtadienio dieną mokykloje per visas pertraukas ir po pamokų buvo įvairų siurprizų, daug dovanų, sveikinimų, bei netikėtų nesklandumų.

Ryte prie mokyklos durų mokinius bei mokytojus pasitiko kelios žavios merginos. Jos klijavo emblemas su užrašu "18". O tai pagyvino linksma šiuolaikinė muzika, kuri patiko ne tik mokiniams, bet ir mokytojams.

Per trečiąją pertrauką fojė susirinko didėle minia mokinių. Buvo atidaroma "gyvų skulptūrų" paroda. Parodoje pasirodė rankininkė, karininkė, kaklaraiščių pardavėjos, dovana - siurprizas, angelas, popierinės gėlės ir labiausiai visus nustebinusi skulptūra - rytietiška pasaka, kurioje dalyvavo ir tikra gyvatė! Ekspozicijos pabaigoje mokyklos direktorius apdovanojo visus dalyvius padėkomis ir prizais.

Po pamokų vyko gimtadienio koncertas, kurį vedė mokyklos prezidentė ir viceprezidentas. Renginyje buvo galima stebėti šokius, dainas, klasių ir direktoriaus sveikinimus mokyklai ir daug kitų gerų dalykų. Mokinių ir mokytojų pagalba buvo išrinkta mokyklos 18 geriausių mokinių, kuriuos apdovanojo direktorius. Likus savaitei iki gimtadienio visos mokyklos klasės iš rankų dėliojo gimtadienio piešinius. Iš visų priešinių komisija išrinko penkis klasių kolektyvinius darbus. Laimėtojus apdovanojo saldainiais. Renginio metu buvo iškilę techninių nesklandumų, bet vėliau viskas susitvarkė ir po koncerto buvo surengta diskoteka. Visi smagiai pasišoko ir gimtadienis buvo pabaigtas.

Nors tai buvo ne jubiliejinis gimtadienis, bet mokykla juk sulaukė pilnametystės! Gimtadienis buvo vykęs, nors buvo nemažai nesklandumu. Sušukite tyliai aštuoniolika kartų valio, nors taip galėsime pasveikinti juos!

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Utenos Krašuonos pagrindinės mokyklos renovacija
Melagių diena
18-ąjį gimtadienį atšventus...

Įvertinimas
Įvertinimas:
2.8
Jau įvertino: 1702

Įvertink!

Komentarai [ 6 ]
2009-04-01, 21:14:06
Alvyde rašo:
šeip jei nesidomiat tai ir nežinot ... Vasario 16-ąją buvo atvaževusios moterys su pasirodymu apie Lietuvos tarmes jei ką... Bet išties kaip visada sėdi tiek kurie mažiausia prisideda.. Visiems buvo suteiktos galimybės pasirodyti ar kitu būdu pasveikinti moktklą, bet jei nėra aktyvumo tai čia jau patys kalti.. na man juokinga klausyt "Savivaldos narys" . Įsivaizduoju koks ten narys
2009-03-25, 19:23:21
Savivaldos narys rašo:
ne tikrai nieks nepasirode, nieks nevaidino, jokiu darbu nebuvo, mes sedejom ir ziurejom vieni i kitus ir laukem menesiu igliau (seipo sau), kol ateis mokyklos gimtadienis, koks tikslas ?
2009-03-25, 18:42:46
Anonimas rašo:
"Tiesa, šventė vyko kur kas vėliau nei įprastai: ne vasario, o kovo mėnesį, nes organizatoriai tuo metu rengėsi vasario 16-osios šventei", bet aš kažkaip neprisimenu, kad vasario 16-ąją mūsų mokykloje būtų buvusi kokia nors šventė.
2009-03-24, 18:47:03
Alvyde rašo:
"Renginio metu buvo iškilę techninių nesklandumų" ten tie nesklandumai isties buvo nemazi. O su Konradu sutinku. Ten po šokių nieko nebebuvo
2009-03-21, 21:24:45
Konradas rašo:
Tikrai nieko toliau nebuvo, nes nebuvo įkalsuių. ;DD
2009-03-21, 21:22:33
asd@asd.lt rašo:
"Visi smagiai pasišoko ir gimtadienis buvo pabaigtas."
Kodėl aš manau, kad ten vyko kažkas daugiau, negu tik linksmi pasišokimai?

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos