• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


ŠEŠTADIENIS
2019-10-19


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


Tarp mokyklos sienų...Utenoje vyko trečiasis mokinių savivaldų forumas
2011-10-20, 7:59:50
Jurga Markūnaitė


Šiuo metu Utenos MSIC yra viena aktyviausių jaunimo organizacijų Utenoje. Ši organizacija organizavo tokias akcijas, kaip „Keliaujanti socialinė virtuvė“, rinko drabužių paramą laikiniesiems globos namams bei spec. ugdymo namams, dalyvavo akcijoje „Darom“, vasario  16-osios bei kovo 11-osios minėjimuose, o šių metų spalio 12 dieną Utenos „Saulės“ gimnazijoje organizavo jau tradiciniu tapusį  mokinių savivaldų forumą (MSF). Šiame forume tradiciškai dalyvavo visos Utenos mokyklos - tiek gimnazijos, tiek vidurinės - kurias atstovauja mokinių savivaldos.
Šiais metais forumas buvo neeilinis – svarbiausia užduotis buvo išrinkti naująjį Utenos MSIC'o pirmininką. Taigi, po sveikinimo kalbos, kurią sakė LMS prezidentas Vygintas Eidėnas, sekė kandidatų – Evitos Meidutės (Utenos Adolfo Šapokos gimnazija) ir Manto Zerono (Utenos Dauniškio gimnazija) rinkiminės kalbos. Po jų įvyko slaptas balsavimas, kurio metu mokiniai ir išrinko naują pirmininką. Tačiau norint išlaikyti intrigą, rezultatų paskelbimas buvo tik pačioje renginio pabaigoje. Taigi, po balsavimo dalyviai pasiskirstė į darbo grupes, kurioms paskaitas vedė LMS prezidentas Vygintas Eidėnas, LMS renginių koordinatorė Gabija Karačkinaitė bei LiJOT tarybos narė, LMS revizijos narė bei Utenos MSIC'o įkūrėja Marija Šaraitė. Darbo grupėse buvo trys pagrindinės temos: Konfliktų valdymas ir moderavimas, žmogiškieji ištekliai, jaunimo iniciatyvos.
Dalyviams darbas grupėse buvo pati ilgiausia, tačiau įdomiausia forumo dalis, nes jose jie gavo ne tik naudingos informacijos, bet ir galėjo praktiškai ją panaudoti. Dalyviai diskutavo, ginčijosi, dirbo daugiau nei valandą, po kurios laukė darbo grupėse pristatymai, kurie buvo labai išradingi ir įdomūs. Visos trys grupės pristatė ir trumpai papasakojo, ką jie nuveikė ir kuo jiems buvo naudingas šis laikas.
Forumui einant į pabaigą buvo atlikti patys svarbiausi darbai – įteiktos padėkos visoms dalyvavusioms mokykloms, svečiams bei paskelbti rinkimų rezultatai. Taigi, įtikinama persvara (9:21) Utenos MSIC'o vairas vėl atiduotas į moteriškas rankas – rinkimus laimėjo Evita Meidutė.
Taigi, nuoširdžiai sveikiname Evitą ir linkime jai didelės sėkmės. Tikimės, jog jai nepritrūks ryžto ir noro dalyvauti šioje veikloje, vienyti Utenos mokyklas ir mokinius bei juos atstovauti. Evita, linkime tau sėkmės!
Taigi, Utenos mokyklų savivaldų forumas praėjo sėkmingai. Daugelis iš susirinkusiųjų užsiminė, kad norėtų grįžti. Utenos mokinių savivaldų informavimo centras viliasi, kad visa renginio metu gauta informacija padės stiprinanti Utenos miesto mokyklų savivaldas.Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Utenoje vyko trečiasis mokinių savivaldų forumas

Įvertinimas
Įvertinimas:
3.2
Jau įvertino: 734

Įvertink!

Komentarai [ 0 ]

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos