• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


ŠEŠTADIENIS
2019-12-07


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


SportasAdolfo Šapokos gimnazijos krepšinio lygoje prasidėjo atkrintamosios varžybos
2013-03-03, 11:56:22
Rūta Pakalnytė


Adolfo Šapokos gimnazijos krepšinio lygoje (toliau AŠGKL) prasidėjo atkrintamosios kovos. Pasibaigus reguliariajam sezonui pagal užimtas vietas grupėse paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros:

„Potencialas“ – „Teisingumo būrys“

„Liolioliomai“ – „Mėgėjai“

„Stypinaskastasstipinas“ – „Perestukinai“

„Kamanda“ – „Krilinai“Atkrintamųjų varžybų sistema: kiekviena komandų pora atkrintamosiose varžybose sužais po dvejas rungtynes, tačiau, jei viena iš ekipų pirmąją dvikovą laimi 20 ir daugiau taškų skirtumu, ji automatiškai keliauja į pusfinalį. Antrųjų poros rungtynių tokiu atveju žaisti nebereikia. Priešingu atveju, kai yra žaidžiamos dvejos rungtynės, į kitą etapą keliauja geresnį taškų santykį turinti komanda.

Atkrintamosiose varžybose jau sužaistos pirmosios komandų porų rungtynės. Pirmieji į kovą stojo „Potencialas“ ir „Teisingumo būrys“. Komandų vyrai yra ketvirtokai, o per keturis metus, praleistus gimnazijoje, tai buvo pirmasis jų tarpusavio mačas. Po neįtikėtinai įtemptos ir intriguojančios kovos „Potencialas“ minimaliu skirtumu 84:83 išplėšė pergalę. Pačioje rungtynių pradžioje „Teisingumo būrio“ lyderis Edvinas Sirgedas patyrė traumą ir nebegalėjo padėti savo komandai kovoti dėl pergalės. Negana to, kitas komandos lyderis Neimantas Samochvalovas pasitempė čiurną, tačiau jis ryžosi, nors ir kamuojamas skausmų, toliau rungtyniauti. Nepaisant „Teisingumo būrį“ ištikusių traumų ekipa pirmavo pirmuosius tris kėlinius ir tik ketvirtajame „Potencialui“ leido išsiveržti į priekį. Tai ir buvo lemtingas rungtynių momentas, atnešęs „Potencialo“ ekipai pergalę. „Teisingumo būrio“ komandoje išsiskyrė Neimantas Samochvalovas (40 tašk.), Mantas Pumputis (16 tašk.) bei Mindaugas Ramelis (14 tašk.). „Potencialo“ komandoje neįtikėtinai gerai žaidė ir komandą į pergalę atvedė Eligijus Sukarevičius (39 tašk.), Nerijus Malinauskas (23 tašk.), Lukas Kibickas (12 tašk.).

„Liolioliomų“ komanda gali džiaugtis, kadangi be didelių sunkumų 102 taškų skirtumu įveikė „Mėgėjus“ ir iškart pateko į pusfinalį. Viena iš stipriausių komandų visoje AŠG krepšinio lygoje per rungtynes tik demonstravo savo meistriškumą ir dovanojo krepšinio šou susirinkusiems žiūrovams. „Liolioliomų“ komandoje ypatingu taiklumu pasižymėjo Martynas Liuima (51 tašk.), Mindaugas Kietis (46 tašk.) ir Einoras Vaičiūnas (28 tašk.). „Mėgėjų“ komandą gelbėdavo taiklūs Aivaro Bareišio (20 tašk.) ir Igno Bareikio (12 tašk.) metimai. Rungtynės pasibaigė rezultatu 155:53.

Sensacija tapo „Kamandos“ ir „Krilinų“ susitikimas. „Kamanda“ 77:71 po įnirtingos kovos įrodė savo varžovams, kad yra verti pergalės. Pirmuosius tris kėlinius įtikinamai pirmavę “Kamandos“ vyrai, paskutiniojo ketvirčio metu trumpam turėjo sunerimti, nes priešininkai kėlinį laimėjo 17:31, tačiau to neužteko, kad rezultatas persisvertų “Krilinų” naudai. “Kamandos” gretose geriausias savo rungtynes sužaidė Giedrius Galgatavičius (21 tašk.). Rezultatyvumu išsiskyrė Ronaldas Grižas (taip pat 21 tašk.) ir Šarūnas Kubilius (16 tašk.). Neabejotinas lyderis “Krilinų“ komandoje Karolis Legenis (52 tašk.). Andrius Rutkauskas ir Justinas Zaranka atitinkamai surinko 8 ir 7 taškus.

Staigmeną AŠGKL pateikė „Perestukinai“. Antrokai rezultatu 110:95 įtikinamai įveikė daugiau patirties turinčią “Stypinaskastasstipinas” trečiokų komandą. Prieš dvikovą buvo spėliojama, kas šį kartą bus taiklesnis – Dovydas Treinys ar Rytis Puodžiukas? Neklydo tie, kurie palaikė “Perestukiną” Dovydą Treinį. Nuo pat rungtynių pradžios jo vedama komanda įgijo persvarą ir nepaleido jos iki mačo pabaigos. “Perestukinų” komandoje taikliausiai žaidė Dovydas Treinys (55 tašk.). Netikėtai šiose rungtynėse buvo nesustabdomas, laiku ir vietoje atsidūręs Dominykas Andrijevskis (22 tašk.). Augustas Skrebiškis prie pergalės prisidėjo 17 taškų. „Stypinaskastasstipinas“ krepšininkas Matas Šapoka privertė varžovus jį įsiminti. Jo blokai, taiklūs dvitaškiai ir inicijuotas komandos spurtas, vienu metu juos priartinęs tik iki 3 taškų deficito, vedė komandą į priekį. Rezultatyviausiai šioje komandoje žaidė Matas Šapoka (30 tašk.), Rytis Puodžiukas (26 tašk.), Paulius Žukauskas (17 tašk.) ir Martynas Druteika (14 tašk.). Taigi, trečiokai turės pasistengti žaisdami antrąsias porų rungtynes, kad laimėtų jas bent 16 taškų skirtumu ir patektų į pusfinalį.

AŠGKL toliau tęsiasi atkrintamųjų varžybų etapas, kur jau pradėtos žaisti antrosios porų rungtynės. Kviečiame ateiti ir palaikyti savo mylimas komandas.Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
AŠGKL medaliai išdalinti
Adolfo Šapokos krepšinio lygos apžvalga
Adolfo Šapokos gimnazijos krepšinio lygoje prasidėjo atkrintamosios varžybos
PASAULIO LIETUVIŲ JAUNIMO FESTIVALIS
Adolfo Šapokos gimnazijos devintokai laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 845

Įvertink!

Komentarai [ 2 ]
2013-04-09, 3:33:32
wNMkWmykyElpjDXkLlz rašo:
fkDZVJ <a href="http://nbebbiztwspa.com/">nbebbiztwspa</a>
2013-04-05, 3:54:47
oHCHNQni rašo:
Now we know who the sseinble one is here. Great post!

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos