• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PIRMADIENIS
2019-11-11


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėJaunimo evoliucija II
2008-06-13, 13:01:21
Karolina Stankevičiūtė


Nedrąsiai, lyg būtų pirmas kartas, antrasis jaunimo pasisėdėjimas įsibėgėjo. Kaip ir dera vasarai - su "gitarinėmis" ir gintarinėmis dainomis ir gyvomis šnekomis.

šį kartą programa buvo skirta "judriesiems menams" bei tiesioginėms ir netiesioginėms kelionėms:
Kristina Paškevičiūtė, beprotiškai mėgstanti keliauti "studenčiokė", pasidalijo savo įspūdžiais iš kelionės po Naująją Zelandiją. Mergina kelionei užsidirbo pati, nešiodama lėkštes ir pilstydama gėrimus viename Australijos barų. Tiesa, užsienyje, kaip galime įtarti, uždirbama daug daugiau - valandinis atlygis siekia nuo 23 iki 48 dolerių (švenčių dienomis), kai vasarą dirbdamas Lietuvoje sutaupysi nebent savaitinei "kelionei" į Palangą.
Na, o prie egzotikos priskirčiau tai, jog gėrimai patiekiami ne buteliuose ar stiklinėse, kaip kad mums įprasta, o arbatiniuose. Kristina atkreipė dėmesį, kad didelis pliusas yra tai, jog, dirbdamas vietiniame bare, sutinki vos kelis turistus, todėl didžiąją laiko dalį gali išnaudoti bendraudamas su vietiniais ir semdamasis jų kultūros.

Toliau mūsų programoje - Elgė, kaip visada, su nepakartojama charizma ir aktoriniu meistriškumu pateikusi savo kūrybą. Negaliu nepaminėti, jog jos prozoje pateikti asmeniniai išgyvenimai įvilkti į metaforos rūbą. Deja, su uodais sutarti nesisekė taip, kaip aną kartą, todėl visi buvo gausiai ir šauniai "paženklinti", o ir susikaupti rimtiems "skaitalams" nebuvo lengva. Vos nepamiršau Viktorijos, perskaičiusios savo kūrinį (jį galite rasti šioje svetainėje, pavadinimas - "Telefono skambutis"). Dovanokite, tačiau buvau ne itin susikaupusi rėksmingoms ir kilnioms idėjoms, taigi ir apie gilesnius įspūdžius ar išgyvenimus negaliu nieko rimto papasakoti.

Tęsdami keliones, privertėme, nors ir pati ne itin "laužėsi", Karoliną parodyti savo žymųjį pilvo šokį. Dzing dzing dzing. šokis tikrai įspūdingas, nors naivesniems gali pasirodyti, jog čia raitosi žmogus, ištiktas kokios nors stichinės (ar nelabai) nelaimės. O kad žinotumėt, kaip įsitempia viso kūno raumenys šį šokį mokantis... Bet, et, nenukrypkime nuo temos, nes tuoj užmiršiu, kad vos priprašėm Ramintą padainuoti. Merginos balsas nuostabus. Daina irgi. Raminta mes už tave!

"Sutemėja", jau "sutemėja"... Ak, ir vėl "ne ten pataikiau". Nakties tamsą panaudojome AXX festivalio filmų peržiūrai. Tiesa, jau po pirmojo ("Apie gerumą") gavome užduotį: organizatorė Ausma pakartojo, jog nei laimės, nei gerumo nenusipirksi, todėl kiekvienas turime "atsipirkti" už šį vakarą skleisdami gėrį ir darydami gerus darbus.

Nuobaigas, o kai kam ir nusibaigimą, palikom tradicinį - pokalbiai su "sėdėne" prie laužo. Pati nusprendžiau dar pakankinti akis ir pažiūrėjau porą trumpametražių filmų. Problemos tos pačios - kažkam parūpo kažkieno mergina, nes kažkas buvo padauginęs alkoholio. Mane liūdina tik viena - lietuviai stengiasi atkarto holivudinę šlovę, į savo kuriamus filmus prigrūsdami sprogimų, keiksmažodžių ir muštynių scenų. Žmonės, būkite originalūs - nekopijuokite kitų ir nesiekite dirbtinės šlovės. Juk ji nieko verta, o pagarbą būsite pelnę tik už tai, jog pabuvote "sintetiniu" kitu.

Tuo šį kartą ir baigsiu. Ir dar norėčiau, kad padėkotumėt (taip, dar kartelį) Ausmai ir "Tribūnos" klubui už puikiai praleistą vakarą, kuriame netrūko nei valgio, nei geros nuotaikos.

P.S. Turiu jus perspėti, jog tai, ko gero, dar viena šio renginio "ataskaita". Ir manau, jog būsite priversti perskaityti dar ne vieną. :p

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Ar žinojote, kad... (II dalis)
Ar žinojote, kad... (I dalis)
Ir samanos turi ausis...
DEUM
Nelikime abejingi artėjantiems rinkimams į Seimą!
Jaunimo evoliucija II
Jaunimo evoliucija

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 1169

Įvertink!

Komentarai [ 5 ]
2008-06-21, 22:10:42
Karole rašo:
Oi cia geruliai vakarai buna. Dekojame organizatoriams :****
2008-06-20, 18:49:31
Lauriotė rašo:
wow buvo tikrai lb smagu, gera;>
Didelis AČIŪ Ausmai
2008-06-14, 14:26:25
ausma rašo:
Tadui irgi reik dekot Edgarai, neturiu netycia as tavo nr?
2008-06-14, 13:38:41
Edgaras rašo:
Kada? ir Kaip? galima prisijungti i tokius vakarus?
2008-06-13, 16:53:35
Greta rašo:
Labai šaunu, kad tokie pasisedėjimai vyksta, bet nelabai įdomu skaityti kai puse teksto yra išskiriama kabutėmia. tai gal ir būtų pastabėlė autorei.O šeip liux

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos