• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PENKTADIENIS
2019-11-22


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėLietuvos moksleivių sąjunga dalino gerumą
2010-04-13, 22:03:36
Greta Nakliudaitė


Artėjant šventoms Velykoms Lietuvos moksleivių sąjungos (toliau LMS) Utenos biuro nariai panoro pasidalinti savo gerumu su likimo nuskriaustais žmonėmis, kurių nuotaiką praskaidrintų dėmesys bei nuoširdžiai padovanota labdara. Tad kovo 22-26 dienomis jie vykdė akciją "Ir TAVO širdyje slypi gerumas", kurios metu Utenos gimnazijų bei pagrindinių mokyklų moksleiviai galėjo nešti nereikalingus drabužius, batus, žaislus ir visa kita, kas galėtų praversti kitiems žmonėms, į savo mokyklos punktą.

Praėjus dosnumo savaitei LMS Utenos savanoriai toliau tęsė savo misiją. Pirmąją velykinių atostogų dieną jie suvežė labdarą iš visų mokyklų į "Saulės" gimnaziją. Ten kelias valandas rūšiavo daugybę maišų su drabužiais, batais bei kitais įvairiausiais dovanotais daiktais. Kitomis dienomis jaunuoliai aplankė Utenos vaikų socialinės paramos ir ugdymo bei Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centrus. Dovanota labdara ir suteiktas dėmesys daugybę veidų privertė šypsotis. Taip pat visų nuotaiką pakėlė Lietuvos moksleivių sąjungos narių dainuojamos dainos ir vedami smagūs žaidimai.

Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro mokiniai Lietuvos moksleivių sąjungos narius nustebino savo muzikalumu. Taip pat, jie parodė kaip gražiai moka šokti. O be to, svečius pakvietė apžiūrėti, kaip bėga jų kasdienybė. Akcijos organizatoriai buvo sužavėti: pedantiškai tvarkingi kambariai, be galo kruopšūs darbai iš molio, vytelių, medžio bei kita meniška kūryba. Žinoma, pastarųjų nepalyginsi su vaikų socialinės paramos ir ugdymo centro auklėtiniais, kurių dauguma neturi nė dešimties metukų. Tačiau maloniai priėmę labdarą vaikai atsilygino šypsenomis, lipšnumu ir sudainuotais "Dviem gaideliais".

Pasibaigus akcijai, išdalinus visą labdarą LMS savanorių rūpestis ir dėmesys likimo nuskriaustiems žmonėms nesibaigė. Gerumo dar liko į vales. Taigi dieną prieš šventas Velykas jie vėl aplankė socialinės paramos ir ugdymo centro mažuosius auklėtinius. Nuoširdžiai šypsojosi darbuotojos, o vaikai tryško džiaugsmu. Lietuvos moksleivių sąjungos narės vaišino mažylius pačių gamintais skanėstais. Velykų proga jau draugais tapę socialinės paramos ir ugdymo centro auklėtiniai ir jaunieji LMS aktyvistai praleido popietę kartu su žaidimais ir dainelėmis.

Tikima, kad toks gražus bendravimas nenutrūks tiek su pastaraisiais, tiek su specialiojo ugdymio ir užimtumo centro gyventojais. Išties didžiulę patirtį suteikusi gerumo akcija vertinama aukščiausiais balais, nes tikslas pasiektas – likimo nuskriaustieji sulaukė labdaros ir jiems ypač trūkstamo dėmesio bei šiltumo. Visa tai nebūtų išsipildę ir be akcijos dalyvių – labdaros dovanotojų, kuriems organizatoriai lieka dėkingi už dosnumą. O kas negalėjote sudalyvauti šioje akcijoje, nesijaudinkite - Lietuvos moksleivių sąjungos savanoriai pažada toliau stebinti uteniškius šiltais renginiais.

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Lietuvos moksleivių sąjungos nariai mokėsi netradiciškai
Lietuvos moksleivių sąjunga dalino gerumą
Forum-teatras Lietuva ir Aš

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 796

Įvertink!

Komentarai [ 0 ]

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos