• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


ŠEŠTADIENIS
2019-12-07


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


MenasTrūksta fantazijos
2008-12-14, 17:26:48
Ovidijus Stauskas


Krentu ant žemės su vakaro palyda.
Gyvenimas tuštėja kaip naktį traukinių stotis.
Tiktai mintis, pro šaltą langą nematyta,
Duria daug skaudžiau negu įkaitusi vinis.

Prisimenu tavas akis, plevenančias ramiai.
Net nutyško ašara lyg tuščias aidas pievom.
Vėlgi į mane žiūrėjai, patylėjus kiek tarei:
"Paklausyki nors dabar, netverk pasaulio sienom".

O kažkada skaitydavau it pasaką tave.
Šaukdavau, kad nepaleistum mano rankos.
Atrodo, vakar tai mačiau senam kine...
Nejau širdy sumenkus meilė vartos?

Komentarai [ 12 ] Įvertinimas [ 2.4 ] Skaityti toliau

PagrindinėParamos aukcionas
2008-12-13, 20:07:48
Tomas Petryla


Šių metų gruodžio 9 dieną Vilniaus pedagoginio universiteto antruosiuose rūmuose vyko paramos aukcionas. Jo tikslas - surinkti kuo daugiau pinigų kalėdinėms Utenos vaikų globos namų auklėtinių dovanėlėms.

Gruodžio 10-ąją socialinių mokslų fakulteto studentų atstovybės nariai kartu su prodekanu doc.dr. Vytautu Lukoševičiumi ir dekano padėjėja Gerda Tuziene išvyko į Uteną pasveikinti vaikučių artėjančių švenčių proga. Tai buvo pirmoji mūsų išvyka į šiuos vaikų globos namus. Susitikimo pradžioje prisistatėme, apžiūrėjome, kaip gyvena vaikai. Tada prasidėjo linksmoji dalis, kurioje kartu su vaikučiais šokome,dainavome, žaidėme įvairiausius žaidimus. Buvo smagu matyti mažųjų šypsenas, kurie džiaugėsi gautomis dovanomis, mes taip pat džiaugėmės gavę jų pačių pagamintas dovanėles. Svarbiausia buvo ne dovanos, o parodytas dėmesys, šiltas, draugiškas bendravimas. Susitikimo pabaigoje mūsų delegacija su Utenos vaikų globos namų direktoriumi Sigitu Novodvorsku sutarė, kad ši graži draugystė tęsis... ir jau aptarė tolimesnio bendradarbiavimo planus.

Į Vilnių grįžome ne tik gerai nusiteikę, bet ir tvirtai tikėdami, kad tai - ne paskutinis mūsų susitikimas.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3.7 ] Skaityti toliau

MenasMeilė šokiui ir Tau
2008-12-12, 21:12:25
Marija Šaraitė


Aš trokštu šokti
-Paskęsti tavo glėbyje,
Aš trokštu šokti
-O tau ne šokis galvoje.
Aš trokštu šokti
-Jausti šalia tave,
Aš trokštu šokti
-Tu nežiūri į mane.
Aš trokštu šokti
-Panirti kūno kalboje,
Aš trokštu šokti
-Tu ignoruoji mane.

Komentarai [ 2 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėRock Friday
2008-12-11, 19:52:24
Ovidijus Stauskas


Gruodžo 5d., 16.30 val., "Taurapilio" salėje vyko pirmasis Aukštaitijos grupių gyvos muzikos festivalis "Tavo Laikas". Jame dalyvavo aštuonios grupės: Brėkšta, Šyza, UGRG, Rotory Pump, 4souls, Rudenio žmonės, Padvalas ir Aukščiau pamato. 8-oji, ANBO, buvo viso vakarėlio "desertas".

Įžengus į salę apėmė keistas jausmas. Vienatvė (?). Pustuštė salė ir mergina ant scenos, derinanti gitarą nežadėjo nieko audringo. Prie įėjimo nerūpestingai šnekučiavosi būrelis metal muzikos gerbėjų. Staiga tokių fan'ų pasipylė kaip iš gausybės rago. Vieni santūrūs, skleidžiantys pagarbią baimę, o kiti jau spėję pasimėgauti "ugniniu vandeniu". Salė prisipildė...Vakaro vedėja nekantriai trypė ant scenos ir atsiprašinėjo publikos dėl vėlavimo pradedant festivalį. Galiausiai prasidėjo. Lights, camera, action!

Pasirodymą pradėjo grupė 4souls. Atlikėja buvo ta pati gitaros derintoja Muzika lėta, raminanti, o dainų tekstai lyriški. Būtent tas ir nepatiko daliai susirinkusios "liaudies". Aidėjo šūksniai, siunčiantys namo. Merginos balsas sudrebėjo. Žmonės, tolerancijos! Puiku, jog, grupei atlikus keletą dainų, nuskambėjo nemažai ovacijų. Išpirkinėjam kaltę...

Komentarai [ 5 ] Įvertinimas [ 3.1 ] Skaityti toliau

SportasNATO šalių krepšinio čempionato apžvalga
2008-12-09, 20:53:28
Ovidijus Stauskas


2008-11-30 Lietuvos kariškių rinktinė išvyko į NATO šalių krepšinio čempionatą Belgijoje. Rinktinei vadovavo Utenos "Juventus LKSK" vyriausiasis treneris Mindaugas Kildišius. Suteikti pagalbą neatsisakė ir "Juventus LKSK" žaidėjai Giedrius Kulbis, Vaidas Trepočka, Raimondas Ambrulaitis, Eimutis Petravičius, Audrius Mineikis ir Gintautas Matulis. Į rinktinės sudėtį taip pat įėjo Benas Steponėnas, Tomas Taučius, Eimantas Narušis ir Marius Valkauskas.

Nors prakaitas liejosi be perstojo, o sėkmė krepšininkus noriai vedė pirmyn, deja, likome be medalių. Lietuvos kariškių rinktinei kelią pastojo čempionės titulą gynusi Graikija. Viltis kovoje dėl bronzinio medalio nubraukė JAV žaidėjų atkaklumas.
Kariškių rintinės rezultatas – IV turnyro vieta. Dalyvavo 12 komandų, todėl nusivilti neverta. Trumpai apžvelkime mūsiškių sužaistas rungtynes.

Gruodžio 1-ąją dieną rinktinė pasiekė triuškinamą pergalę prieš Didžiąją Britaniją. Rezultatas 106:54. Tarp nugalėtojų rezultatyviausias buvo Eimantas Narušis, pelnęs 28 taškus. Puikias rungtynes sužaidė ir Audrius Mineikis, kuris pridėjo 16 taškų. Lietuvių laukė laisvas antradienis.

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

PagrindinėAkcija Adventui – mokėkite ne pardavėjams
2008-12-07, 17:19:57
Ausma Bernotaitė


Esu žmogus, kuriam nepaprastai pasisekė – peizažas, kurį matau pro savo balkono langą yra kalėdiškai pasipuošęs "supermarketas". Matyt, "supermarketas" yra moteris, nes, kaip ir visos moterys, ilgai puošiasi – Kalėdų lemputės ant jos atsirado jau lapkričio viduryje. Na, bent jau tai yra vienintelis logiškas paaiškinimas, kurį randu savo galvoje.

O gal tai tiesiog laukiniai kapitalistai, kurie naudojasi šventais dalykais, jų dėka padidindami savo pardavimų apimtis? Bet pagrindinis pardavimų dėsnis yra paklausos ir pasiūlos kreivių sankirta, jų auksinis taškas. Tuomet, matyt, žmonės yra laukiniai: juk nemąstydami pasileidžia pirkti žaisliukų eglutei, blizgančių girliandų ir dainuoja parduotuvėje išgirstas Kalėdų dainas. Visgi turiu pasakyti, jog kapitalistai pasinaudoja tais, kurie leidžiasi, kad jais pasinaudotų, o likusius kviečiu prisijungti prie Kalėdų laukimo, kuris "nepopuliarioje liaudyje" vadinamas Adventu.

Ne, tai ne tas pats, kas Advento kalendorius. Adventas nėra lygu gražiai įpakuotam saldainiui kasdien (aišku, sočiai prikrimtus ne taip gražiai įpakuotų saldainių). Tai keturios savaitės gėrio laukimo, kurio metu žmogus mąsto apie save, savo poelgius, laikosi pasninko.

Komentarai [ 7 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

MenasTuštuma
2008-12-06, 20:13:42
Miglė Mikulėnaitė


Šaltas raudonas dangus.
Girgždantis, šlapias vėjelis.
Tyliai it bergždžias lietus,
Garsiai kaip mažas pūkelis

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 2.9 ] Skaityti toliau

MenasTarp melo ir tiesos
2008-12-05, 19:02:25
Jūratė Giedraitytė


Tiesa? Ar melas? Ką renkiesi tu? Jei geras aktorius gali meluot.. gali apgaut.. gali išduot.. aš taip negaliu.. visad sakau tiesa.. Žinoma, negaliu teigt, kad niekad nemeluoju. Tai būtų melas.. Kartais prireikia.. kartais tenka sušvelnint tiesą.. kartais tenka, jog nebūtų blogiau.. Žinoma, negalima meluot esminių dalykų.. nors šiaip meluot išvis negalima.. Tačiau kartais galima labai įžeist žmones visad sakant tiesą...

Komentarai [ 0 ] Įvertinimas [ 3 ] Skaityti toliau

Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos