• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


ŠEŠTADIENIS
2019-12-07


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėNežinia apie ką nežinia kam
2008-12-25, 20:35:45
Egidijus Jurgelionis


E.R. už konkretų tekstą

Nežinau, kada ėjau nežinia kur ir sutikau nežinia ką. Tas nežinia koks ištiesė nežinia kuo aplipusią ranką ir pasakė nežinia kokį šūdą. Aš nežinia kaip supykau ir pasakiau nežinia ką pikto, bet žinau tik kad labai pasmirdo po to. Tas išsitraukė nežinia kokį judriuką, surinko nežinia kokį numerį ir atvažiavo nežinia kiek alaus ir nežinia kokio alaus įkalę policijos pareigūnai. Kvapas buvo juntamas per nežinia kokį atstumą, bet aš laikiausi. Nežinia kokia ta mano valia. Kaip nežinia kas nežinia kokios mokyklos nežinia kokiam laikrašty nežinia kokia proga rašė: „kas teisus, nuspręs konstitucinis teismas“. Arba nežinia koks teismas - niekada nežinai, kaip ten būna.

Nežinia kiek pastangų jiems prireikė nutempti mane į nežinia kuo išdažytą ir nežinia kuo dvokiančią vienutę. Davė tokį patį (nežinia kokį) judriuką, kokį turėjo tas nežinomasis. Parašiau savo niekam nežinomam advokatui, kad šis nežinia kokiu greičiu temptų savo pasturgalį pas mane. "Nežinia, ar galiu", - atsakė šis nežinomasis. "nzn", - atrašė, kai paklausiau, kada galėsiąs. Nežinau, kaip pasakyti, bet susinervinau kaip koks nežinia koks... Nežinia kokiais žodžiais pradėjau plūsti nežinia kuo apvemtas grotas (matyt, pigus, nežinia kokios kokybės alus).

Nežinau, kas man šovė į galvą, bet supratau, kad nežinomybė dėl mano ateities mane žudo. Nors nežinojau, kiek laiko liko iki Velykų, bet pradėjau rašyti laišką Kalėdų Seneliui. Tik vėliau supratau, kad Nežinomoji gatvė Nežinomybės miestelyje, Laplandijoje, nėra tikrasis Kalėdų Senelio adresas. „Po nežiniais“, - pagalvojau. Nežinia iš kur iššoko belangės sargybinis ir nežinia kieno balsu sukliko: „Cha cha!“. Nežinia kokiame seriale (per nežinia kokį kanalą) nežinia kokiu laiku, kurio reklamos antkainiai nežinia kokie esu tai matęs.

Nežinia po kiek laiko atvažiavo mano nežinomasis advokatas, kuris tuo metu, kai aš sėdėjau apkaltintas nežinia kuo, nežinia su kuo ir ką darė. Apsipykom. Štai čia, mano kolegos, priežastys žinomos – belangės krėslai spaudžia sėdynę. Tiesa, tas nuėjo pas nežinia ką, įdėjo į stalčiuką nežinia kiek, dar pasakę gal nežinia ką, išgėrė nežinia kiek ir grįžęs nežinia kaip perkreiptu balsu pasakė: „Nežinia dėl kokios mano įtakos šiam nežinomybės pasaulyje esi paleidžiamas“. Nežinia kaip apsidžiaugiau ir taksi, kuris smirdėjo baisiau nei nežinia koks lauko tualetas, esantis prie nežinia kokio ežero, grįžau namo.

Ryte atsikėliau nežinau kelintą valandą, nusiskučiau nežinia iš kur atsiradusią barzdą ir nežinia kodėl įlipau į artimiausiai aikštelėje stovėjusį automobilį. Matyt, kad tas buvo nežinomo kaimyno iš nežinia kurio buto. Nežinau, neįdomu. Neturėdamas jokių nežinomų privačių interesų, o tik pagrindinius nežinomus žurnalistikos ir R.B. principus, atvažiavau į kaimą pas visiškai man nežinomą močiutę. Nežinau, kaip tai išėjo. Galvojau, ką čia nuveikus. Pasiėmiau plaktuką ir nežinia kodėl nugrioviau visą tvartą, kurį nežinia kas nežinia kurio karo metais pastatė. Negana to, nežinia kodėl nugrioviau ir nežinia kokį lauko tualetą. Dėl viso pikto... Kad nežinia kuo nesmirdėtų...

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Utenos kariai kulkų krušoje
Kario tvirtybė praverčia ir civiliame gyvenime
Studijos Estijoje (III): ar čia slypi bent kiek išminties?
Studijos Estijoje (II): „skandinaviška“ lietuvio piniginė
Studijos Estijoje (I): pasiilgau tarakonų...
"Juventus" pirmame etape su grandais nežais
Aukščiausia rankinio lyga Utenoje!
Geriausių šalies mokyklų šimtuke – Utenos gimnazijų nėra
"Juventus LKSK" pergales skina ir naujoje arenoje
Krizinis
"TNS Gallup" duomenimis...
Nežinia apie ką nežinia kam
Ei, nevykėli, pakomentuok!
Kas vyksta, kai nuskamba skambutis (III dalis)
Kas vyksta, kai nuskamba skambutis (II dalis)
Kas vyksta, kai nuskamba skambutis (I dalis)
"Priešmirtiniai" abituriento apmąstymai
Kaip renovuotojai "Šapokynėj" nirvaną gaudė...

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 1485

Įvertink!

Komentarai [ 5 ]
2009-01-21, 21:32:31
ji rašo:
Keista, kad blogai kalbėti apie problemas... o gal, mielieji, paprasčiau užsidengus akis "nematyti" .
Džiugu,kad dar yra žmonių,kuriems rūpi ir kurie nori pakeisti susiklosčiusią padėtį.
Tik nepamirškit "besipešdami" savo bendro tikslo - jaunimo, kuris viską jaučia. sėkmės ir ramybės

2009-01-16, 16:12:56
Vilte rašo:
Cia tai teisingai pavarei! Gerbiu. Jei zmones nezino nei apie ka raso, nei kokiu tikslu, tai tada geriau tegu patyli uzuot rase savo ispusta nuomone...ir dar, velniai zino, kokiomis kvailomis uzuominomis...
2008-12-27, 15:20:20
Egidijus rašo:
Jeigu tu zinai tai, ko nezino niekas ir nenori, kad kas nors tai zinoti, nereikia to deti i puslapi tam kad visi skaitytu ir gaistu savo laika. Apskritai, nesuprantu kam rasyti tai, ko niekas nesupranta? Jei nori kad griutu "tualetai" rasyk tam kas juos turi nugriauti asmeniskai. Ir be to, as zinau, kad tai skirta, o tas kam tai skirta net nesuvokia esmes. Tiesa sakant, man regis, jog tu cia tik viena supranti, kas tas "tualetas" ir kaip ji reikia "griauti". Manau, kad kita puse tikrai nesupyks, jei atskleisite kame cia reples. Problemas reikia spresti cia ir dabar.

P.S. Zurnalistinis tekstas pirmuose dviejuose sakiniuose turi atsakyti i klausimus: kas? kada? kur? Kodel? Suprantu, kad tai ne zurnalistinis tekstas, bet kai i ne viena klausima neatsako visas tekstas tai jau kazkaip keista.
2008-12-27, 15:00:02
egle rašo:
Aš žinau tą, ką aš žinau, tu žinai tai, ką tu žinai, jeigu tu nežinai to, ką žinau aš, reiškia aklai nešaudyk nežiniomis. Yra žmonių, kurie žino tai, ką ir aš, mano rašliava buvo skirta jiems.
2008-12-26, 22:27:38
"-" rašo:
Super!

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos