• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PENKTADIENIS
2019-12-06


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėNuo pradžios. Pačios pradžios.
2008-08-10, 19:13:55
Eglė Ramoškaitė


Laikina. O gal didinga kaip Egipto piramidės? Gal viską galima daug kartų restauruoti ir versti valdovų rūmais? Noriu taip paprastai restauruoti/ restartuoti save. Taip paprastai imti ir perkrauti. Tegul prasidės viskas nuo pradžių. Įdomu labai, kurgi ta pradžia. Viskas turėtų prasidėti rugiagėlių pievoje. Ten, kur atsikelia daug tokių kaip aš, pasiryžusių pradėti kažką iš naujo, naiviai galvojančių, kad šį sykį sugebės padaryti viską taip, kaip visuose gero gyvenimo vadovėliuose rašoma. Atsikeltume visi nesuvokdami nei kas mes, nei ką čia veikiame. Taip galėtume susigalvoti tokius vardus, kokie tik mums patinka, susikurti tokias praeities istorijas, kokiomis žavėtumėmės patys ir žavėtume kitus. Būtume gražūs sau.

Argi ne nuo to prasideda kelias geresnio gyvenimo link? Dabar kažkaip pagalvojau apie migracijos problemą. Gal ten ieško žmonės rugiagėlių pievų? Bet ne apie tai čia aš. Toliau kuriu utopiją. Mes visi pakiltume ir imtume statyti pilis. Padėtume vieni kitiems, susikurtume tokius kelius, kurie veda tik į TĄ pusę, įkurtume tokias mokyklas, kuriose neklestėtų korupcija ir mokytų tik to, ko tikrai reikia, susikurtume tokią valdžią, kuri tikrai leistų jaustis saugiai ir užtikrintai. Susikurtume tokius dievus, kurie šaukiami atsilieptų. Kiekvienas turėtume po akvariumą su auksine žuvele. Ir tobulus mylimuosius. Namuose visados degtų židinys. Palangės visada būtų nusėtos vazomis su rugiagėlėmis. Ir vis tiek vieną dieną visi išprotėtume nuo vemti verčiančio tobulumo, pradėtume draskyti vieni kitiems akis dėl pernelyg skirtingų tobulybių suvokimų. Tai gal atsikelkime pienių pievoje? Gal geltona spalva geriau veiks mūsų kūrybą?

Ir vėl atsikėliau žalioje pievoje. Joje buvo pienių, rugiagėlių, purienų, plukių, dagių ir varnalėšų. Ėmiau kurti tokią savo gyvenimo istoriją, kuri, kaip paaiškėjo, nepatinka nei man, nei kitiems. Ir vėl rėkiau nesavu balsu, nes skaudėjo, nes nesuprato, o kas baisiausia nesupratau, kurios vietos aš nebesuprantu. Ir toliau sviestavau sviestą. Ir toliau kūriau utopijas, nes bent tuo metu, kai bandau nusipiešti tobulybės vaizdą, būna smagiau. Žinau, tobulybės nebūna. Ji laikina. Betgi norisi. Geros visiems dienos. Metas eiti į daržą skinti lelijų. Restart.


Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Vienateizmas
Priežastis
Kai aš sutikau Merę
Modelių taikymas praktikoje
Tyros vakaro mintys
Perskaityk ir sudegink. Kažkoks konfliktas, kažkam.
Pasaulinei AIDS dienai paminėti
Nuo pradžios. Pačios pradžios.
Apie džiaugsmą, kuris būna
Kasdienis pasipiktinimas
Kai nebėra, kur skubėti
Apie pastaruosius metus studentiškomis studentės akimis

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 1199

Įvertink!

Komentarai [ 1 ]
2008-08-13, 12:23:59
Miglė rašo:
Žinai, Egle, manau, kad jeigu pvz galėtum grįžti atgal, vis teik, viską paliktum taip kaip yra ar buvo.. juk buvo ir gerų akimirkų, o jei pakeistum bent vieną smulkmenėlę, viskas subyrėtų į šipulius.. ir ne tik blogi variantai..

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos