• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


TREČIADIENIS
2019-10-16


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


Tarp mokyklos sienų...Profesinio informavimo dienos
2010-04-24, 14:02:11
Agnė Ivanauskaitė


Saulėtą balandžio 15-osios popietę Krašuonos pagrindinės mokyklos aštuntokai skubėjo į atvirų durų dieną surengtą Utenos kolegijos verslo ir technologijų fakultete.

Susirinkusiems moksleiviams kolegijos darbuotoja išdalino anketas, kuriose buvo atliekamas tyrimas apie kolegijos atvirų durų dienų lankytojų tolesnio mokymosi poreikius. Užpildę anketas jaunuoliai įdėmiai klausė kolegijos direktoriaus pavaduotojo akademiniai veiklai Antano Panavo pristatymą pavadinimu "Kodėl koleginės studijos?". Pristatymo metu susirinkusieji sužinojo, kad koleginėse studijose studentai daugiau laiko praleidžia ne auditorijose, o praktikų vietose, kuriose įgyta patirtis labai praverčia įsidarbinus. Dar vienas kriterijus, kodėl verta rinktis kolegines studijas, – mažesnė studijų trukmė. Šis punktas labiausiai sudomino moksleivius. Dar viena labai svari priežastis rinktis kolegines studijas ta, jog gautas diplomas yra pripažįstamas visose ES šalyse. Moksleiviai įsidėmėjo visus koleginių studijų pliusus ir galbūt ateityje šie dabartiniai aštuntokai bus Utenos kolegijos studentai.

Vėliau mokiniai klausėsi apie technologijos mokslų studijų programas, kurias pranešė verslo ir technologijų fakulteto prodekanė Rima Žarskutė. Taip pat Utenos kolegijos studentai moksleiviams buvo paruošę informaciją apie teisės, verslo vadybos ir buhalterinės apskaitos, turizmo ir viešbučių administravimo bei aplinkosaugos ir ekologijos studijų programas.

Po įdomių studijų programų pristatymo aštuntokai keliavo apžiūrėti verslo ir technologijų fakulteto. Moksleiviai liko sužavėti geromis sąlygomis Utenos kolegijoje.

Šios atvirų durų dienos metu kiekvienas mūsų mokyklos aštuntokas sužinojo daugiau apie Utenos kolegiją, o keletas netgi užsiminė, jog norėtų joje studijuoti. Moksleiviai vienareikšmiškai sutiko, kad tokių atvirų durų dienų turėtų būti daugiau.

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Skambėjo poezijos vakaras
Skambėjo Vilnius. Skambėjo bene visa Lietuva. O Utena?
Profesinio informavimo dienos

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 844

Įvertink!

Komentarai [ 4 ]
2013-08-14, 15:07:52
LqfKHALuBlyV rašo:
rašo:Labas, Lina Būti savimi nereiškia <a href="http://cuzbgfp.com">gyetvni</a> be rūpesčių, nors galima ir taip pasakyti, kad tas nuolatinis galvojimas, ką kiti pagalvos, sukelia daugiausiai rūpesčių..Bet jūs pabrėžėte svarbiausią privalumą gyvenimą be baimės .Drąsos tapti ir būti savimi suteikia ta mintis, kad tai vienintelis būdas būti laimingais gyvenime.
2013-08-12, 22:27:56
EK0oO9oYMlF rašo:
Daug kartų ne tą mygtuką seutsplėjai ar pamiršai 4tokus? Aš sutinku, kad Lauros ir Akvilės galbūt nenori turėti komandoj, bet kaip apie kitus? http://lfptsqsj.com [url=http://dnwahn.com]dnwahn[/url] [link=http://uduhlcb.com]uduhlcb[/link]
2013-08-11, 16:42:56
AD7RR73RfeMZ rašo:
Heck of a job there, it <a href="http://hqrgpupfal.com">abstluoely</a> helps me out.
2013-08-10, 20:09:35
qAWcQCzT0 rašo:
Suvokiat bent ką šnekat? Man rodos, kad ne Ar Jūs bent gerai pažįstat Enriką? Turbūt nei karto nesat normaliai, turiu omnejye, tikrai NORMALIAI pasišnekėję su žmogumi, o jau stumiat Pagalvokit kaip reiktų jaustis Jums jo vietoje? Tiesiog, prieš darydami ką nors- PAGALVOKIT Tikiu, kad čia besimokantys, turi smegenų bent grūdelį Sena gera išmintis, pavyduoliai : )

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos