• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PENKTADIENIS
2019-12-06


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėSavaitgaliais mokomės linksmai
2010-04-05, 11:33:18
Avelina Markevičiūtė


Kas? Kur? Kodėl?

Kovo 27 - 28 dienomis Antakalnių kaime, Utenos rajone vyko komandinio darbo mokymai jaunimui. Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga "Apskritasis stalas" kvietė dalyvauti ne tik "Apskritojo stalo" valdybos narius bei savanorius, bet ir visus norinčius tapti "Apskritojo stalo" dalimi.

Nepabijoję anksti keltis šeštadienio rytą, šešiolika jaunuolių patraukė link, netoli Saldutiškio esančios, sodybos. Jau nebe pirmą kartą svetingi šeimininkai priima "AS" svečius. Juk smagu visiems, kai išvažiuojant nereikia raudonuoti iš gėdos, o laukti kitų mokymų.

Taigi, ką veikėme per šias dvi dienas?

Šeštadienio pirmąją pusę mokymus vedė buvęs "AS" valdybos narys Albinas Ančius. Informacija apie jaunimo politiką pravertė daugeliui norinčiųjų aktyviau veikti Utenos jaunimo tarpe. Po pietų veiksmas persikėlė į lauką. Keletas linksmų žaidimų padėjo išsijudinti ir labiau pažinti vieni kitus.Vienas įdomiausių žaidimų "Kelionė į mėnulį" paskatino ne tik pamąstyti,bet ir labiau pasitikėti komandos nariais. Nenuspėjamas oras vėl privertė grįšti į vidų . Mokymus tęsė dabartinė "AS" valdybos narė Miglė Križinauskaitė. Šiek tiek komandinio darbo teorijos padėjo lengviau atlikti užduotis, tačiau stebėdami vieni kitus iš šalies visdar matėme nemažai klaidų. Vakare visi dalyviai gavo užduotį surengti šmaikštų pasirodymą netikėtiems svečiams. Per dvi valandas ruošimosi buvo surengti trys linksmi pasirodymai "Pagauk komandą". Džiugu, jog ne tik dalyviai stengėsi parodyti ką moka, bet ir svečiai drąsiai įsitraukė į pasirodymus.

Antrąją dieną dalyviai jautėsi kiek pasyviau nei praeitą ( tikriausiai dėl miego stokos), tačiau vistiek aktyviai įsijungė į veiklą. Tikriausiai pati aktyviausia antrosios dienos užduotis laukė dienos pabaigoje. Dalyviams buvo skirtas pusvalandis atlikti įvairioms užduotims. Pasiskirstę užduotis visi išsibegiojo: kas is lauką rinkti kankorėžių, kas kurti šokio ir dainos, kas ieškoti Antakalnių kaimo istorijos ir t.t. Visgi, visos užduotys buvo atliktos greitai ir labai smagiai.

Ar tikrai verta?

Pasibaigus mokymams visi dalyviai grįžo patenkinti ir sužinoję kažko naujo. Ne vienas ir ne du džiaugėsi, jog savaitgalį praleido ne sedėdami namie, o mokydamiesi kažko naujo ir susipažindami su kitais aktyviais jaunuoliais. Taigi, išvada tokia, kad mokytis kartais gali būti ne tik naudinga, bet ir labai smagu. Sėkmės "Apskritojo stalo" komandai ir laukiam kitų renginių, bei mokymų.

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
JCI Utena bunda!
Ką veikiam, kai praleidžiam pamokas?
Tavo laikas '10
Savaitgaliais mokomės linksmai

Įvertinimas
Įvertinimas:
3.1
Jau įvertino: 809

Įvertink!

Komentarai [ 0 ]

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos