• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


TREČIADIENIS
2019-11-13


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


Tarp mokyklos sienų..."Sėkmės mokykla"
2008-07-15, 20:10:14
Ieva Vieversytė ir Mantas Šliogeris


Šiais laikas atsiranda žmonių (ir be mokyklos darbuotojų), kurie rūpinasi jaunimo užimtumu ir švietimu. Vieni tokių - rūpestingieji studentai. Jie susivienijo ir įkūrė "Sėkmės Mokyklą". Kas gi tai? ši "mokykla" Lietuvoje rengia nemokamus seminarus, kurių įvairovė leidžia pasirinkti tokias temas kaip "Žmogaus mąstymo galia" ar "Laiko valdymas".
Tiesą sakant, ir Utenos Adolfo šapokos gimnazijoje vyko šios organizacijos pagalba surengtas seminaras apie verslą, kurio metu mūsų miesto mokiniai galėjo susipažinti su pirmaisiais verslo žingsniais bei sužinoti, kaip kurti savo konkurencinius pranašumus. Reikėtų paminėti, jog daugumos mokinių atsiliepimuose atsispindėjo noras sudalyvauti panašiose paskaitose. Be viso to, "Sėkmės Mokykla" jau suorganizavo 3 nemokamas konferencijas, į kurias susirinko jaunimas iš visų Lietuvos kampelių, taip pat ir mes.

Na, o aplankius vasarai, kai karaliauja tinginystė, šie žmonės neatostogauja. Jie suteikia progą visiems Lietuvos moksleiviams sudalyvauti jų rengiamoje vasaros stovykloje! Susigundėme ir mes (juk žinojome, kad vien gulint ant sofutės turiningai vasaros nepraleisime). "Sėkmės Mokyklos" stovykla bus išskirtinė tuo, kad čia nereikės bėgioti per kliūčių ruožus ar laipioti po medžius, kitaip tariant, aktyviai sportuoti ir lavinti kūną. Vietoj to atostogaujantys mokiniai klausysis lektorių dėstomų seminarų, įgis praktinių žinių ir mokysis iškart jas pritaikyti realiose situacijose. Kiekviena diena bus skirta atskirai temai ir užduočiai, kuriai padės pasiruošti net 9 lektoriai. Bet ne vien užduotys ir sprendimai mūsų laukia: prieš paskaitas visų šypsenas išjudins juoko joga, o vakare mokysimės animacijos meno bei mėgausimės piešimo terapija.
Ir taip ištisą savaitę (manome, kad smegenėlėms tokia mankšta visada praverčia ;) ).

Tikimės, kad Lietuvoje yra ir daugiau tokių žmonių bei organizacijų, besirūpinančių jaunimo švietimu, ateitimi ir gerove. Visgi kiekvienas esame savo likimo kalvis ir pasirenkame tai, kas mums reikalingiausia. Galime pasidžiaugti tuo, kad įrankių asortimentas Lietuvoje vis didėja! ;)

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
"Sėkmės mokykla"

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 1407

Įvertink!

Komentarai [ 0 ]

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos