• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PENKTADIENIS
2019-12-06


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


SportasTikra MEILĖ krepšiniui
2012-01-21, 11:12:03
Živilė Židonytė


„Krepšinį žaisti lengva, bet žaisti gerai – sunku“. Su šiuo teiginiu sutiktų kiekvienas, bandęsžaisti krepšinį. Tikriausiai visi uteniškiai bei krepšinio aistruoliai puikiai pažįsta Žygimantą Šeštoką, Žydrūną Urboną ar Gediminą Maceiną ir gerai žino, jog norint laimėti rungtynes, į žaidimą privalo įsilieti visi komandos nariai ir netgi salėje susirinkę žiūrovai. Ar kada susimąstėte, kas vyksta tribūnose tuomet, kai kova aikštelėje pasiekia aukščiausią įtampos tašką? Juk ten girdisi ištikimųjų Utenos krepšinio komandos sirgalių, „Raudonųjų velnių“, skanduotės, o per minutės pertraukėles į varžybų aikštę išbėga žaviosios „ARGO“ šokėjos. Visa tai sudaro didelę dalį sėkmės Utenos „Juventus“ krepšinio komandai įtemptai kovojant su varžovais.

Ingridą Snukiškytę ir „Raudonąjį velnią“ Kasparą Mociūną. Ingrida, paklausta, ar daug pastangų reikalauja palaikymo komandos šokėjų darbas, tik nusišypso. Įsidrąsinusi mergina su dideliu užsidegimu pasakoja apie tai, kad kiekvieną dieną po 2 (ar net daugiau) valandas trunkančios treniruotės vargina, tačiau pasirodymų dieną atsiperka visos pastangos ir triūsas treniruočių salėje. Šokėja su dideliu džiaugsmu sako: „Tas nuostabus jausmas ir neapsakomai geros emocijos, kai su visu kolektyvu išbėgi į krepšinio aikštelę, šoki susirinkusiems žiūrovams ir užvedi publiką, yra neįkainojamos ir atperka mūsų sugaištą laiką bei pastangas. Tuomet pamirštame visus negalavimus, kuriuos užgožia puiki nuotaika ir noras tobulėti. Varžybų metu išgirdusios žodį „timeout“, visoms be išimties šokėjoms širdyse suplazda drugeliai, o per kūną nubėga šiurpuliukai. Juk jaudulys daro savo!.. Maloniausia dalis būna tuomet, kai po pasirodymo žiūrovai, negailėdami plojimų, išlydi šokėjas iš aikštelės. Myliu krepšinį lygiai taip pat, kaip ir šokius, tad visai Utenos „Juventus“ komandai linkiu didžiausios sėkmės, neišdilstančių akimirkų krepšinio aikštelėje, pastangų, kuo mažiau traumų ir, žinoma, kuo daugiau pergalių. Kolegoms „Raudoniesiems velniams“ nuoširdžiai linkiu neprarasti vieningumo, užsispyrimo bei ištikimybės palaikant Utenos „Juventus“ komandą, o kolektyvui „ARGO“ - sveikatos, daug naujų idėjų stengiantis nustebinti žiūrovus savo naujais šokiais, geros nuotaikos ir sėkmės“.

Praeitą pavasarį įsikūrusio oficialaus „Juventus“ fanų klubo „Raudonieji velniai“ valdybos narys Kasparas Mociūnas, paklaustas apie Raudonųjų velnių klubą, pradeda pasakoti jo atsiradimo istoriją. „Mintis įkurti krepšinio sirgalių klubą mūsų galvose atsirado jau seniai,- pradėjo vaikinas. - Mes, sirgaliai, nenorėjome būti vadinami „gauja“ – kai kurie taip vadina krepšinio fanų grupuotes, todėl nusprendėme įkurti klubą.Viskas prasidėjo nuo grupuotės pavadinimo rinkimų. Išvykų metu ieškodavome tinkamiausio, labiausiai mus bei mūsų aistrą krepšiniui atspindinčių pavadinimų. Kai atrodydavo, jog jau apsisprendėme, kokiu vardu norėtume pavadinti savo klubą, atsirasdavo sirgalių, kuriems jis nepatikdavo. Po ilgų ginčų galiausiai išsirinkome – „Raudonieji velniai“ geriausiai atspindėjo fanų meilę krepšiniui. Iš pradžių mūsų buvo apie 20-30 narių. Aišku, visada atsiranda tokių, kurie dėl tam tikrų priežasčių per rungtynes ateiti negali, tačiau jie visa širdimi yra mūsų klubo nariai, nors sektoriuje jų ir nesimato. 2011 m. kovo 23 d. įteisinome klubą. Surengėme pirmąjį oficialų susirinkimą, kurio metu išrinkome valdybą ir prezidentą. Nusprendėme ir oficialiai įregistruoti klubą. Oficialumo norėjome visi, todėl dabar  „Raudonieji velniai“ yra patenkinti.
Per keletą metų visa „Juventus“ sirgalių veikla išsirutuliojo į klubą. Būdami legalia organizacija galime gauti paramą, patys oficialiai ką nors organizuoti. Dabar niekas kitas Lietuvoje jau nebepasiskelbs, kad jie yra „Raudonieji velniai“ ir nesakys, kad mes kažką kopijuojame. Padarėme savo klubo vėliavą, kuri yra tik mūsų. Jau turime ir originalius šalikus, ant kurių puikuojasi mūsų klubo emblema. Kupini idėjų ir meilės savo komandai,
užsispyrę, drąsūs ir nebijantys kitų nuomonės, turintys savo idealus ar tiesiog gerus pavyzdžius, aukodami savo brangų laiką, vieningi ir ištikimi, atlaikę kritikos laviną ir akmenų krušą, MES startuojame. Startuojame tam, kad darbais įrodytume tikrąją MEILĘ savo miestui, krepšiniui ir svarbiausia – „JUVENTUS“.

Padėkojau Ingridai ir Kasparui už pokalbį, o jiedu nuėjo ruoštis varžyboms. Ingrida – treniruotis, o Kasparas – kabinti vėliavos su „Raudonųjų velnių“ simbolika. Buvau maloniai nustebinta, jog Utenos „Juventus“ komandą palaikančių ir mylinčių krepšinio aistruolių daugėja, o aistra šiam sportui - neišblėsta.Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Suprasti istoriją – tai...
Tikra MEILĖ krepšiniui

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 725

Įvertink!

Komentarai [ 3 ]
2012-02-15, 20:43:22
OXathGYDZwBdSzFEZSt rašo:
svEmqm <a href="http://zwvndjrbqiuy.com/">zwvndjrbqiuy</a>
2012-02-15, 11:12:41
gBLiSLsbNT rašo:
jf7iBq <a href="http://psvntkkhwwxe.com/">psvntkkhwwxe</a>
2012-02-14, 3:17:50
DPrSUsuQmShI rašo:
R?ta, o Megre knyg? nsteaikei? Visa tai ir ten sud?ta Jei filmes nete yra, gal nuorod? gal?tum atsi?sti?

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos