• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


ŠEŠTADIENIS
2019-12-07


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėUteniškiai brido pirmieji
2009-04-23, 19:37:03
Marija Šaraitė


Pavasariškos saulės spindulių lepinamą penktadienio popietę smalsiausias Utenos jaunimas rinkosi prie kultūros centro lauko pakilos. Aktyvius uteniškius sudomino paslaptingos, viliojančios orientacinės varžybos, kurios vadinosi "Brisk per Uteną". Iš tiesų tai akį patraukiantis pavadinimas, kuris sukvietė nemažą būrį dalyvių bei žiūrovų. Kas tai per žaidimas? Kėlė klausimą keturių užsiregistravusių komandų nariai. Beveik visi susirinkę nežinojo, ko laukti bei tikėtis iš neįprastų, žaismingų orientacinių varžybų. Tačiau gana greitai visiems susirinkusiems uteniškiams vilniečiai organizatoriai numalšino smalsumą, papasakodami apie visą "Brendu.lt" idėją.

"Brendu.lt" – šiuo metu kuriamas, brandinamas ir reklamuojamas naujas Lietuvos jaunimo internetinis tinklapis. O orientacinis žaidimas "Brisk per Uteną" buvo šio portalo pristatymas, kuris, mano manymu, sėkmingai išgarsino atsidarysiančio internetinio puslapio vardą Utenos jaunimo tarpe. Viso projekto sumanytojas bei vadovas Justas Nugaras to ir siekė. Aišku, jis neapsiribojo vien Utena. Džiugu, kad būtent mūsų mieste startavo jaunatviškas žaidimas, kuris toliau keliaus po visą Lietuvą, žadindamas moksleivių smalsumą bei kviesdamas juos puikiai praleisti laiką. Ateityje jaunimas galės virtualiai patenkinti savo žingeidumą bei naudingai papramogauti naujame portale.

Gegužės antrą dieną, gatvės muzikos dienos metu, Vilniuje vyks koncertas, kuris praneš apie jaunimo internetinio tinklapio startą. Tą dieną portalas "Brendu.lt" oficialiai pradės veikti, o orientacinės varžybos "Brisk per savo miestą" jau bus išmaišiusios bene visus valstybės kraštus. Svarbiausia, kad jaunimas susidomėtų, nes ne paslaptis, kad projekto kuratoriai tokie patys jauni žmonės - Vilniaus Gedimino technikos Universiteto (VGTU) studentai, kurie, žinoma, skatins jaunuolius gilinti savo žinias technologijų srityje. Taigi jaunimas tinklapyje galės susipažinti su patraukliai pateiktomis techninės/inžinerinės kūrybos galimybėmis. Be to, toliau bus tęsiamos aktyvios akcijos bei žaidimai.

Pirmasis orientacinių varžybų "Brisk per savo miestą" blynas nebuvo prisvilęs – teigė organizatoriai. Uteniškiai mėgaudamiesi pavasariu aktyviai pasilinksmino, pasportavo, pasuko galvas. Pasiruošusioms keturioms komandoms buvo išdalinti vokai, kuriuose dalyviai turėjo atpažinti penkias žymias miesto vietas. Greitai pasiekę nufotografuotą, žinomą vietą žaidėjai rasdavo užduotį, kurią turėjo atlikti kuo sparčiau. O šios buvo ypač išradingos. Didžiausią nuostabą dalyviams kėlė užduotis, kuri buvo pateikta prie skulptūros, šalia Utenos kolegijos. Žaidėjams buvo duoti 13 centų, už kuriuos jie turėjo ką nors nusipirkti ir atnešti čekį. Šią ir daugumą kitų užduočių vikriausiai įveikė Adolfo Šapokos komanda "Chebrytė". Toliau sekė "Saulės" gimnazistai "Ciombiai", Užpalių komanda "UG" bei A.Šapokos "Torpedos".

Žavu stebėti, kad dalyviai per 40 minučių aplakstę Uteną neskubėjo namo, o mielai bendravo, dalinosi įspūdžiais ne tik tarpusavyje, bet ir su organizatoriais. Viena rengėjų Rūta Malakauskaitė liko patenkinta pradėta naujojo portalo "Brendu.lt" pristatomuoju žaidimu, nes žaidėjai išties džiaugėsi. Uteniškiai, įgavę teigiamų emocijų, gyrė žaismingas varžybėles ir teiravosi, kada vėl turės progą pabraidyti po Uteną. Gera pradžia – pusė darbo. Taigi tikime, kad sėkmingai startuosiąs internetinis tinklapis "Brendu.lt" sulauks populiarumo bei susidomėjimo, o portalo egzistavimą garsiai reklamuos tolimesnės akcijos, atrakcijos Lietuvos jaunimui.

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Kaip Utenos liberalus jaunimas tolerancijos dieną minėjo
Sekant tėvynainių pėdomis arba nacionaliniai lietuvių aukso paieškos ypatumai svajonių saloje (I dalis)
Uteniškiai vasaros atostogas pasitiko kūrybingai
Utenos liberaliam jaunimui – vieneri!
Mes darom, o TU?
Kovo 11-oji paminėta kitaip
"Utenos gimnazistų savaitė"
Europarlamentaras Leonidas Donskis susitiko su Utenos gimnazistais
Utenos jaunimą išjudino "Šokiai po atviru dangum"
Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentas aplankė uteniškius
Utenos liberalus jaunimas nemiega
Stiprėja ir Utenos mokyklų savivaldų informavimo centras
Rokiškyje ugdomi jaunimo treneriai
Šių dienų "Mičai Haselhofai"
"Saulės" gimnazistai nemiega
Vokiška popietė
Vienas perspektyviausių krepšininkų Lietuvoje – uteniškis Jonas Valančiūnas
Švietimo ministras neaplenkė ir "Saulės" gimnazijos
Garbus "Verdenės" jubiliejus
Uteniškiai brido pirmieji
Kultūringa popietė
Uteniški, netingėk
Pikantiškoji "Arbata"
Sportininkų vakaras
Konferencija "Drąsinkime ateitį"
Meilė šokiui ir Tau
Sportuok ir tu!
LMS (Lietuvos Moksleivių Sąjungos) konferencija Utenoje

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 1234

Įvertink!

Komentarai [ 0 ]

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos