• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


PIRMADIENIS
2019-11-11


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėUtenos 746-asis gimtadienis
2008-01-19, 12:42:34
Dovilė Tuskenytė


Ilgai lauktas ir apkalbėtas, turėjęs daug gerų ir nelabai malonių ausiai gandų, jis atėjo ir praėjo. Kai kam – ramiai, linksmai ir draugiškai, kai kam – su muštynėmis, nuolatiniu alkoholio kiekiu kraujyje ir paraudusiomis akimis. Bet apie viską nuo pradžių.

Nuo pat ankstyvo 11-os valandos ryto (šeštadienį tai pats miegojimas) miestas ūžė lyg bičių avilys. Pirmieji, žinoma, visai nenorėdami, eismą stabdė žvilgantys motociklai. 14 "mažylių" garsiai birbdami kvietė keltis ir eiti į gatves. Ne vienas sustojo ir atvėpusiais žandikauliais, tiesiogine šio žodžio prasme, spoksojo į žaviuosius žvėrelius. Ne vienas mintyse irgi labai norėjo tokiu pralėkti. Juodai apsirengę baikeriai buvo ne tik iš Utenos klubo "Ugnies ratas". Aš išdrįsau prieiti, nes buvo tikrai baugu J , prie vieno iš baikerių. Sužinojau, kad tai buvo rokiškėnai ir "Jėgos" klubo. Jį sudaro 50 baikerių, bet ne visi, o gaila, buvo Utenoje. Kalbinau Kaune išrinktą metų stilingiausiu baikeriu Vidą. Kadangi visa kolona jau ruošėsi važiuoti į kapines (velniai žino ko, atleiskit už išsireiškimą), pasiėmiau motociklininko numerį. Susitarėm susitikti, bet žinot, kaip būna. Paskambini iš savo telefono sutartu laiku, vėliau paskambini iš svetimo telefono. šešis kartus. Pakelia, prisimena, kad susitarė. Na, ir apgailestaudamas praneša, kad jau namie arbatą geria. Ką gi, tuomet plačiau apie baikerius kurį kitą kartą.

Beveik tiksliu laiku, 12:05, šventinė kolona pajudėjo iš miesto aikštės. Priekyje žygiavo "Vieversos" šokėjų kolektyvas, už jų – miesto svečiai – Kauno orkestras "Ć„ā€˛žuolynas" su žavingomis šokėjomis, miesto valdžia, tuomet – karinio laivo įgula "Sėlis" (mane tiesiog suvažėjo nuostabi jų uniforma), dar toliau – Vilniaus Utenos kraštiečių choras "Indraja" ir galiausiai – visos Utenos mokyklos. Nužygiavus kolonai ir belaukiant tuoj turėsiančių prasidėti sveikinimų, kojas numindė visi nuo eilinių mažamečių iki miesto mero A. Katino. Ką gi, ne visiems kartais kelias šviesus būna.

Renginio vedėjas pasveikina mokyklas ir galime išgirsti masinį žviegimą. O, daug operos solistų uteniškių, matyt, buvo. Balsai tikrai neblogi. Pirmasis miestą sveikino Utenos rajono meras, miesto šventės organizacinio komiteto pirmininkas Alvydas Katinas. Tikrai graži, energinga kalba ir žavi padėka miestiečiams. Saliutavo Utenos apskrities šaulių rinktinės Anykščių šaulių kuopos patranka. Patrankos vadas – Vytautas Pratrapas. Pirmoji salvė – už Tėvynę Lietuvą. Antroji sveikinimo žodžius tarė Lietuvos Respublikos seimo narė Milda Petrauskienė. Kalbos pabaigoje įteikė puokštę merui. Iššauta antroji salvė už Uteną ir uteniškius. Trečiasis sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Edmundas Pupinis, po kurio žodžių – trečioji salvė. Už mūsų ateitį ir Utenos klestėjimą. Savo kalbos pabaigoje puokštę merui įteikė ir Utenos apskrities viršininkė Angelė Kaušylienė. Buvo labai malonu ir miela išgirsti lietuvių kalbą iš Čekijos respublikos Trebon miesto mero pavaduotojo Zdanek Mraz lūpų. Visiškas akcentas, drebančios rankos ir lapelis jose sukėlė šiltas šypsenas, ir iškart jį pamilom. Laišką nuo Lenkijos miesto Chelmo merės skaitė delegacijos vadovas Pavel Siepsek. Man labai patikusi Lietuvos karinių jūrų pajėgų patrulinio laivo "Sėlis" įgula sveikino septinta. Vadas kapitonas leitenantas Laimonas Banys kalbėjo trumpai ir drūtai. Tikriausiai taip pridera, užimant tokias pareigas. Lietuvos respublikos Žemės ūkio ministrės Kazimieros Prunskienės įteiktą sveikinimą perskaitė renginio vedėjas. O galėjo nepasididžiuoti, atvykti – ir mums būtų buvę maloniau, ir ministrės įvaizdis pakilęs. Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Gediminas Macijauskas sveikino paskutinis. Po jo – darželio-mokyklos "Eglutė" mažieji. Drąsūs ir linksmi vaikai. Būsimi aktoriai, nes tokiame amžiuje taip puikiai išmokti tarmiškai ne kiekvienas sugebėtų. Utenos pagrindinės mokyklos vaikai, Dauniškio gimnazijos moksleiviai. Dauniškiečiai įteikė dovanų – ąsotį ežero vandens ir mini saulės stebėjimo bokštelį. Kolegijos studentės tikrai galėjo pasveikinti miestą gražiau ar bent jau nesuklysti sakydamos tuos porą sakinių, kuriuos joms kažkas padiktavo. Akmuo į jūsų daržą, merginos.

Po sveikinimų koncertavo grupė N.E.O. Kol klausiausi, maniau, kad tai tik pasikėlę ir per gerai apie save manantys fonogramininkai, bet vidury vienos dainos sumaniau pakalbinti juos po koncerto. Na, sumanyta – padaryta. Nebūčiau aš, jei nebūčiau bent jau pabandžiusi. Žinoma, visos tos trylikametės prie tvoros mane bandė žvilgsniais morališkai traumuoti, būtų galėjusios, būtų ir davusios valią rankoms, bet aš stipri – ištvėriau iki galo ir pasikalbėjau su dainininkais. Kartu ši grupė jau patys nebežino kiek laiko. Sakė, "penkeri metai su pliusu", – taip ir rašau. Dar visos dainos jiems yra naujos, nors aš pati visų žodžius nežinia iš kur moku. Nė vienas koncertas be jų neapsieina, bet vaikinai mano, kad dar neturi tokios žilagalvės dainos – gal tik "Su tavim" viena senesnių. Tadas prie jų prisijungė vėliausiai, bet pykčių ar dar kokių nesutarimų grupėje nebuvo. Grupės lyderis, žinoma, Raigardas. Kai paklausiau, ar jie už fonogramą, ar už tikrą dainavimą, išgirdau ilgiausią pamokslą apie netikrą muziką ir tikrą dainavimą. Pasirodo, paleidžia muzikos fonogramą, o dainuoja iš tikrųjų. Netikėt neįmanoma, nes jie buvo tikrai uždusę. Evaldas Utenos jaunimui palinkėjo mažiau dvejetų ir gerų naujųjų metų. Ir mokslo, ir naujųjų metų. Taip, ta pačia prasme. Raigardas palinkėjo daugiau šypsenų ir tokių nuostabių švenčių, Marius – tiesiog sėkmės, o Tadas, grupės nesusipratimas, palinkėjo sėkmės ir meilės. Jis manęs labai labai prašė, todėl parašysiu: "Utenos panos labai fainos". Citata baigta.

Seniūnijų kiemelis buvo tikriausiai nuobodžiausia vieta šventėje. Visur tik maistas, liaudiška muzika, knygos ir fotografijos. Didžiausią įspūdį paliko Užpalių kiemelis. Ten buvo galima rasti molinių dirbinių, medžioklės trofėjų, nertų servetėlių, sausų gėlių puokščių, CD plokštelių, net gyvatę degtinėje. Ir, žinoma, – maisto, liaudiškos muzikos, knygų ir fotografijų. Pats jaukiausias buvo Saldutiškio kiemelis. Iš saldainių suklijuotas pavadinimas viliojo pasmaližiauti, o dainoriai viduje – prieiti. Paprastume ir slypi esmė.

Utenos miesto ir svečių meno mėgėjų kolektyvai grojo tautinę muziką. Visi, išskyrus Utenos Adolfo šapokos gimnazijos ir Aukštakalnio pagrindinės mokyklos jungtinis pučiamųjų orkestrus. Jie pasiėmė netgi šokėjas, tad buvo tarsi atgaiva sielai.

Paėjėjus link Dauniškio ežero tilto galima buvo paplaukioti kateriu. Rašau "galima", kadangi eilė buvo tokia ilga, jog susidaro įspūdis, kad vargšai Utenos vaikai valtim nesiplukdę.

Galiūnų varžybose tikrai prireikė ištvermės. Jos turėjo Marius Kalinauskas, laimėjęs automašinos tempimą ir padangos vartymą, ir Algis Mačiulis, laimėjęs svorio nešimo rungtį.

šou gatvėje buvo pats įdomiausias ir linksmiausias miesto gimtadienio reginys. Prie savivaldybės dainavo ir grojo saksofonistai, Utenos muzikos mokyklos choro "Ut re mio" gospel muzikos grupė, vienadienis kvartetas Keturi Centai (nes daugiau negavo) ir daug kitų atlikėjų. Toliau paėjus buvo galima nusipiešti savo karikatūrą, pamatyti, kaip atrodytum kreivų veidrodžių karalystėje, ar papiešti Utenos jaunimo mokyklos laisvalaikio skyriaus stende. Anykščių kultūros centro pantomimos aktoriai sulaukė labai daug Uteniškių dėmesio. Ir buvo jo verti. Na, o Kretingos kojūkininkai patys labai daug to dėmesio praeiviams skyrė. Su vienu iš jų pasikalbėjau ir aš.

Pasirodo, tai jau abiturientas, vienuoliktus metus aktorius ir šešerius vaikščiojantis porą metrų virš paprastų žmonių. Jų trupę sudaro daug bendraminčių, bet kojūkais vaikšto tik 5-6. Vaikinas pasiguodė, kad atsiranda ir griaunančių. Piktybinių nedaug, daugiau girtų, kurie nelabai suvokia, ką daro. Pats buvo griuvęs tik vieną kartą, pačioje karjeros pradžioje, kai kojūkas atsilaisvino. Ką darė toliau? Užsirišo ir nuėjo. Jam pačiam daug įdomiau yra gatvės improvizacija, kai gali matyti žmonių veidus, nuostabą arba džiugesį pamačius linksmus aktorių veidus. Pradėjau klausinėti ir techninių dalykų. Visad rūpėjo sužinoti, ką pirmiau maunasi – kojūkus ar kelnes. Sakė, kad kelnes. Na, sunkoka su klešnėmis, bet tikėti privalau.

Labai daug dėmesio sulaukė ir magai iš šiaulių. Turėję daug triukų ir porą miklių rankų. Gatvėje buvo galima pažaisti milžiniškomis šaškėmis, pasiridenti "Pomidorų mūšyje", pabėgioti "Kedų estafetėje", pasiklausyti Utenos Adolfo šapokos gimnazijos moksleivių ir daug kitų gatvės muzikantų. Čia ir aptikau Hokšilą su savo komanda. Neatsispyriau pagundai prieiti ir pasikalbėti.

Į klausimą, ar vis dar klaidžioja po pasaulį, Hokšila atsakė, kad jis visada turi kelionės tikslą. Dažniausiai jis siejasi su muzika, kartais ne, bet niekada nevažiuoja tik dėl to, kad "riedėtų". Žmonės, grojantys kartu su juo, buvo tik vienadienė grupė draugų, kurie kartu susirenka padainuoti. Apie artimiausius gyvenimo tikslus jis kalbėjo labai džiugiai. Mini tikslas – greitai gimsiantis filmas, o didesnis – koncertai Ispanijoje, Kanarų salose. Draugai, grojantys kartu, buvo Koršunovo teatro aktorius Tomas Žaibus, britas Dominykas (vardas prancūziškas – taip sakė Hokšila), šokėja Laura ir buvusi realybės šou "Dangus" dalyvė Živilė. Uždaviau klausimų ir jai. Į elementarųjį, kaip jaučiasi po "Dangaus", mergina atsakė, kad gerai. "Į realybę grįžau puikiai fantastiškai nuostabiai beprotiškai". Dabar ji groja, groja ir dar kartą groja. Kartais susitinka pagroti su Hokšila. Į artimiausius įgyvendinamus tikslus įrašė ansamblio "Romas" realizaciją. "Ir čia labai rimtai."

Na ir pabaigai: Utenos "Juventus" – Anykščių "Puntukas". Su pergale 81-66, sveikinu visus. Paskutinę sekundę įmesti anykštėnų taškai niekuo nebegalėjo jiems padėti. Kad daugiau tokių švenčių ir linksmų nuotaikų. Su praėjusiu, uteniškiai!

Nesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
Kino seansas Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos bibliotekoje
Švietimo ministras apsilankė ir Utenoje
Tu tiktai žmogus
"Knygos kelias"
Finišo tiesioji
"skaidri poĖzija. instaliacija."
Aparatiniai žmonės
Inter nos loquendo, in moribus suspecia. *
O aš dar neisiu
Aš nežinau
Kada žmogus gali pažinti save?
4-ever
Nacionalinė moksleivių akademija – gabių vaikų mokykla
"Mes ilgai laukėme įrodymų."
Viena
"Ir po šimto dienų..."
Utenos gyvūnų globos namai
Utenos 746-asis gimtadienis

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 1411

Įvertink!

Komentarai [ 72 ]
2008-02-13, 15:07:43
erika rašo:
Tekstas tikrai išsamus, tačiau labai nuobodus!
2008-02-08, 11:25:14
emilija rašo:
per didelis, nuobodus info kiekis
2008-02-08, 11:05:51
greta rašo:
puikiai ir issamiai.
2008-02-08, 11:01:00
Karolina* rašo:
taip smulkiai kai parasyta tai taip faina prisimint kas vyko sventeje.
2008-02-08, 10:57:31
Ruta rašo:
Nuoseklu ir suprantama...
2008-02-08, 10:56:36
Juste rašo:
Ilgas, bet idomus straipsnis.
2008-02-08, 10:53:10
Zilvinas rašo:
Oi... CIa tai svente
2008-02-08, 10:52:55
Mode rašo:
Nusibodo skaitit
2008-02-08, 10:48:28
Stepas rašo:
Tai jau tikrai
2008-02-08, 10:46:40
Sprejux rašo:
Ale jau ir nugyvenus ta utenele...
2008-02-08, 10:33:53
Greta rašo:
labaj ilgas ;D
2008-02-08, 10:22:41
Renata rašo:
Ilgas tekstas, viskas labai smulkiai aprasyta. isdalies gerai, bet nemanau, kada visi tures kantrybes perskaityti viska.
2008-02-08, 10:16:27
Aurimas rašo:
Ilgas, bet geras...
2008-02-08, 10:10:21
Exidas rašo:
Zmonems reikia ismokti svesti graziai
2008-02-08, 10:06:32
Jūratė rašo:
Šventė aprašta išsamiai tik tekstas ilgokas tikrai atsibosta skaityti.
2008-02-07, 9:39:10
Ciukas rašo:
ilgas bet neblogas
2008-02-07, 9:38:52
Egle rašo:
Labai idomus straipsnis.
2008-02-07, 9:38:11
gute rašo:
taip smulkiai dar reikia ir sugebeti aprasyti, bet gal ir per daug smulkiai, nes nevisi turi tiek kantrybes perskaityti toki teksta....
2008-02-07, 9:37:34
bizniokas rašo:
idomu pasiskaityt apie savo miesta. bet jau ilgumas. . .
2008-02-07, 9:31:14
saras rašo:
gana idomia viskas pateikta bet.. ilgokas tad nevisi tai perskaitis
2008-02-07, 9:29:29
Mariokaz rašo:
Labai ilgas straipsnis bet buvo idomu skaityti
2008-02-07, 9:26:48
Ruta rašo:
Labai ilgas straipsnis bet visai neblogas aprasymas
2008-02-07, 9:16:02
Sandrutea rašo:
gera šventė buvo..
2008-02-07, 9:13:36
Mantas rašo:
Utenos miesto sventes aprasymas kiek per ilgas, bet skaityti buvo gana idomu.
2008-02-07, 8:44:01
Greta rašo:
Žinoma buvo įdomu prisiminti taip senai buvusios šventės akimirkas, tik ar negalėjai aprašyti šio renginio taip kaip kalbėjo kapitonas leitenantas Laimonas Banys: trumpai ir drūtai?
2008-02-07, 8:42:36
GeminizZz rašo:
Manau kiek per didokas straipsnis. Aisku labai issamiai aprasyta svente taciau man rodos kad kai kurie neskaitys sio stripsnio vien del to kad jiem pasirodys per didelis
2008-02-07, 8:34:49
gretute rašo:
Miesto sventeje pati dalyvavu, tagi skaityti buvo neidomu...taciau gerbiu ta zmogu kuris taip puikiai padirbejo ir npatingejo aprasyti miesto sventes. respect
2008-02-07, 8:25:02
Iveta rašo:
per daug issamus sventes atpasakojimas, net atsibodo skaityti, o seip tai neblogai padirbeta
2008-02-07, 8:20:23
Laurynas rašo:
Nemanau, kad si straipsni buvo idomu skaityti tiems,kurie buvo miesto sventeje.O nebuvusiu tikrai manau mazai...
2008-02-07, 8:19:49
Ingrida rašo:
Straipsnis man patiko, daug sužinojau, nes toje šventėje tikrai nespėjau pamatyti visko. Tiesa, aprasymas kiek per ilgas.
2008-02-07, 8:17:35
Laris23121 rašo:
Na jo, straipsnis tikrai per ilgas, ir kas gi noretu skaityt tiek daug? Galetu buti ne toks issamus ir zymiai trumpesnis! Jau dali perskaicius atsibosta (cia tik mano nuomone), taciau apie rengini gali suzinot tikrai nemazai. Ivertinima skirciau nebloga, uz issamuma ir varga rasant
2008-02-07, 8:17:33
Laris23121 rašo:
Na jo, straipsnis tikrai per ilgas, ir kas gi noretu skaityt tiek daug? Galetu buti ne toks issamus ir zymiai trumpesnis! Jau dali perskaicius atsibosta (cia tik mano nuomone), taciau apie rengini gali suzinot tikrai nemazai. Ivertinima skirciau nebloga, uz issamuma ir varga rasant
2008-02-07, 8:14:47
Tadas rašo:
Manau šis straipsnis yra labai išsamus. Kiek vienas skaitytojas iš šio straipsnio gali sužinoti kas buvo šioje šventėje ir viską dar geriau nei būdamas joje. Manau šis straipsnis pritrauks daug skaitytojų kurie nebuvo šioje šventėje.
2008-02-07, 8:13:37
edvinas rašo:
labai issamiai parasyta tik informacijos siek tiek per daug. Skaitai pabaiga o kas vyko pradzioje jau neatsimeni..
2008-02-07, 8:13:06
Auga rašo:
Tekstas gana neblogas,tik siek tiek per ilgas.Issamus.
2008-02-05, 12:52:35
Vytenis rašo:
Pakankamai neblogas tekstas, tačiau, manau šiek tiek per ilgas. Ar taug žmonių nori sužinoti išsamų sveikinimų eiliškumą?
2008-02-05, 12:48:09
Karolis rašo:
Isamiai aprasyta utenos svente
2008-02-05, 12:42:43
as rašo:
idomi svente buvo
2008-02-05, 12:42:42
Karolis rašo:
Placiai isamiai aprasyta apie Utenos svente
2008-02-05, 12:38:38
sigitas rašo:
truputi per ilgas straipsnis
2008-02-05, 12:37:27
Laurynas rašo:
Issamus aprasymas
2008-02-05, 12:35:50
Vaida rašo:
Mano manymu straipsnis yra per ilgas ir viskas smulkiai aprasyta. Skaitant net akys raibsta. O nuo tiek informacijos pasimirsta kas buvo parasyta pradzioje.
2008-02-05, 12:33:08
juste rašo:
Na visu pirma man net iskaudo akis skaitant straipsni. Suprantu, kad vyko daug renginiu ir ivykiu, taciau tikrai nusibosta skaityti...Viskas aprasyta nuo...iki....( puikus programos atpasakojimas...) Til lb idomu, kaip ji visur suspejo....
2008-02-05, 12:31:06
Gintarė rašo:
Viskas labai aišku, su visom smulkmenom parašyta. Net susidarė įspūdis, kad tiek informacijos net nereikėjo pateikti. Truputį visko per daug, perskaičius kelias eilutes, net neatsimenu, ką ankstesnėje dalyje.
2008-02-05, 12:26:33
Emilija S. rašo:
Nusakyta visa programa, man si utenos svente buvo niki, taciau seme tekste viskas nusakyta nuosekliai ir skatytojus turetu sudominti, nors ir nebuvo svente tokia nuostabi, kaip aprasyta...=)
2008-02-05, 12:24:24
Ajnam kiauliu birbint :) rašo:
Utena Waldooooooooo...
2008-02-05, 9:32:18
Greta rašo:
Smulkiai ir išsamiai. Ir nebuvęs šventėje gali susidaryti įspūdį kaip viskas vyko.
2008-02-05, 9:31:44
Ieva rašo:
uzmirsta svente
2008-02-05, 9:28:58
Agne rašo:
Labai smulkiai aprasytair viskas taip kaip ir buvo.
2008-02-05, 9:26:58
ignas rašo:
taikliai cia apie viska pasakyta, nebloga siemet svente buvo valio utena!!!
2008-02-05, 9:26:02
Agnė. rašo:
Konkretus ir išsamus aprasymas.
2008-02-05, 9:25:52
Diana... rašo:
bent jau man tj geriausia svente!
2008-02-05, 9:25:52
Žygis rašo:
Utena-jėga
2008-02-05, 9:25:14
vaida rašo:
na tikrai labai issamus svantes aprasymas
2008-02-05, 9:21:49
mindaugass rašo:
UTENA valdo!!!!!!!!!!
2008-02-05, 9:21:38
Arnoldas rašo:
Šventėse beveik nesilankau, todėl man tai neaktualu
2008-02-05, 9:20:15
Karolis rašo:
Manau puikus straipsnis tiem kas sventeje nedalyvavo. Nedalyvave gali is straipsnio spresti ar vykti i svente kitais metais.
2008-02-05, 9:08:47
ignas. rašo:
straipsnis man patiko, visi įvikai nuosekliai ir idomiai aprašyti.
2008-02-05, 8:41:54
Ada rašo:
Buvo toj sventei ir geru akimirku.. bet kaikuriem zmonem, manau, tai buvo tik dar viena proga "pabaliavot" ..
2008-02-05, 8:39:56
Lina rašo:
Placiai aprasyta Utenos miesto svente. Per svente tikrai buvo daug atrakcijonu ir gan idomiu.... Lauksim kito musu miesto gimtadienio ir tikesimes bus dar geriau.
2008-02-05, 8:39:49
Monika rašo:
Manau Utenos svente buvo kaip ir kiekvienais metais, nors siais buvo daugiau naujoviu. O svente kaip ir kiekvienais metais tapo nusigerimo svente.
2008-02-05, 8:38:52
Vytautas rašo:
Svente buvo eilinenereliai eiline taspats popsas ,klausomas gerent utenos alu ir uzsikandant kepta duona. ,,faina,,
2008-02-05, 8:35:49
Žygimantas rašo:
Viskas išsamiai aprašyta. Šventė buvo smagi.
2008-02-05, 8:33:26
Martyna rašo:
utenos svente buvo kaip ir kiekviena svente lietuvui. savarbu gaut gert ir kur pakrumeje gulet.
2008-02-05, 8:33:16
Sandra rašo:
Šventė buvo linksma, bet ji buvo kaip ir eilinė šventė - nusigėrimas.. Kur tik pažiūri, o ten guli girti ir paaugliai, ir pagyvenę žmonės.. nežinau, ar tai būtina..
2008-02-05, 8:32:51
Paulius rašo:
Valio UtenaiKai ateis 750 gimtadienis,tai net neissivaizduoju kas per svente bus.
2008-02-05, 8:32:11
Mindaugas rašo:
Labai placiai aprasytas tekstas apie Utenos svente, sis miestas tikrai labai ilgai gyvuoja , manau kad dar gyvens ilgai.
2008-02-05, 8:30:48
Saras rašo:
Sventei buvo labai gerai pasiruosta. Daug renginiu ir koncertu...
2008-02-05, 8:28:55
justinas rašo:
tikrai idomiai viskas aprasyta ir gan tikroviskai
2008-02-05, 8:20:59
Viktorija rašo:
Utena man patinka . Džiaugiuosi, kad ji tiek ilgai gyvuoja, atšventė savo 746 - ąjį gimtadienį. Šventei buvo tikrai kruopščiai ir apgalvotai pasiruošta.
2008-02-04, 14:58:54
Zuikis rašo:
Senai pabodusios senos sventes senas aprasymas
2008-02-04, 9:31:38
Edita rašo:
Issamus Utenoje vykusios sventes aprasymas...

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos