• Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos Klubo rengiamas laikraštis Utenos apskrities jaunimui •
 
Apklausa
Kokia tema Jums yra aktualiausia?

Utenos miesto naujienos
kelionių, išvykų įspūdžiai
mokslas, studijos
jaunimo organizacijų veikla
kita


ŠEŠTADIENIS
2019-10-19


Vardadienius švenčia:


Šiandien:
(prognozes.lt) (kuzmarskis.lt) (vytautus.com)

Pakalbėkim...
Vardas:


Žinutė:


Draugai


PagrindinėVDU ištiesia ranką abiturientams
2012-02-26, 11:27:55
Justina Šimkevičiūtė


Jau ketvirtus metus iš eilės visus Lietuvos moksleivius VDU kviečia ruoštis egzaminams. Nuo kovo 3 dienos startuosiančios šeštadieninės konsultacijos pasiūlys specialias lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, anglų kalbos, biologijos, chemijos ir informacinių technologijų paskaitas, parengiamuosius kursus stojantiesiems į menų programas, diagnostinius anglų kalbos testus bei kitas paskaitas.Anot VDU Studijų marketingo tarnybos direktorės Justinos Šimkevičiūtės, brandos egzaminai yra labai svarbus ir atsakingas etapas gyvenime. „Mes siekiame jauniems žmonėms suteikti pasitikėjimo savo jėgomis, padėti jiems pasiruošti kuo geriau, pasiekti geriausių rezultatų ir tuo pačiu priartėti prie savo svajonių. Pastarųjų metų patirtis parodė, kad moksleiviams šios nemokamos konsultacijos yra tikrai naudingos. Tai patvirtina ir kiekvienais metais vis augantis konsultacijose dalyvaujančiųjų skaičius bei atvykstantys ne tik abiturientai, bet ir žinias norintys pagilinti 11-oje klasėje besimokantys moksleiviai“, – minėjo  J. Šimkevičiūtė.

Visas pasiruošimas egzaminams drauge su VDU truks šešias dienas: kovo 3, 10, 17, 24 ir balandžio 21, 28 dienomis. Kiekvieną dieną konsultacijos vyks VDU Centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28) nuo 10 val. iki 17 val. Pirmąją konsultacijų dieną moksleiviai bus kviečiami į įvadinę paskaitą (nuo 9.00 iki 9.45 val.), kurios metu jie gaus pagrindinę informaciją apie konsultacijų organizavimą. Konsultacijų metu dalyviai taip pat turės galimybę atlikti standartizuotą anglų kalbos gebėjimų įvertinimo testą ir taip pasitikrinti savo žinias. Šiais metais konsultacijų ciklą pabaigs VDU profesorės Vilmos Žydžiūnaitės paskaita-seminaras „Kaip pasirinkti kokybiškas studijas“.

Kiekvienai konsultacijų dienai būtina registruotis atskirai. Registracija į kiekvienos dienos konsultacijas yra skelbiama likus dviem savaitėms iki konsultacijų pradžios ir baigiama dvi dienas prieš konsultacijas. Konsultacijose galės dalyvauti tik užsiregistravę ir patvirtinimą gavę moksleiviai. Vietų skaičius konsultacijose yra ribotas.

Bendrą konsultacijų programą ir registraciją į kovo 3 dienos konsultacijas galima rasti VDU internetiniame puslapyje www.vdu.lt.

Papildomos naujųjų medijų meno ir vaidybos konsultacijos

Kasmet konsultacijų metu Vytauto Didžiojo universitetas nustebina moksleivius naujienomis. Šiais metais prie tradicinių paskaitų prisijungs ir VDU Menų fakultetas su parengiamaisiais kursais stojantiesiems  į naujųjų medijų meno ir vaidybos studijų programas. Į šiuos kursus vykdoma atskira registracija.

Parengiamieji kursai stojantiesiems į naujųjų medijų meno programą suskirstyti į du blokus:  fotografiją ir kadruotę. Kiekvienam jų bus skiriama po tris dienas. Kursai vyks 12 -15 val., kovo 16, 23, 30 bei balandžio 13, 20, 27 dienomis. Kontaktinis asmuo registracijai ir informacijai: l.penekaite@mf.vdu.lt.

Konsultacijas stojantiesiems į vaidybos studijų programą ves aktorė Goda Piktytė. Konsultacijos vyks šeštadieniais, 12–15 val., kovo 17 d., balandžio 21 d. ir gegužės 5 d., VDU galerijoje „101“ (Laisvės al. 53). Kontaktinis asmuo registracijai ir informacijai: a.slapikiene@mf.vdu.lt.

Pasak VDU Menų fakulteto prodekanės doc. dr. Linaros Dovydaitytės, stojant į menų programas, didžiąją dalį konkursinio balo sudaro stojamasis egzaminas, kurio metu tikrinami stojančiųjų praktiniai sugebėjimai. „Štai kodėl VDU Menų fakultetas nuo kovo vidurio kviečia apsilankyti nemokamuose paruošiamuosiuose kursuose, kurių metų moksleiviai ne tik sužinos apie stojamojo egzamino užduotis ir pasiruoš jas atlikti, bet ir susipažins su būsimais dėstytojais bei studijų aplinka“, – teigė L. Dovydaitytė.

Prie gausaus būrio konsultacijų prisijungia ir VDU Ekologijos katedra su organizuojama konferencija „Pedagogų motyvacinis testas: kaip jam pasiruošti?“. Šios konferencijos metu moksleiviai daugiau sužinos apie pedagogikos / edukologijos studijas ir motyvacinį testą. Kontaktinis asmuo informacijai: k.mejeryte-narkeviciene@smf.vdu.lt.

Daugiametė VDU patirtis ir kasmetinės moksleivių apklausos leidžia vis labiau tobulėti ir geriau patenkinti moksleivių poreikius. „Konsultacijų metu bus akcentuojamos svarbiausios mokyklos programų temos, atkreipiamas dėmesys į labiausiai problemiškas užduotis.  Moksleiviai turės galimybę dėstytojams užduoti visus jiems rūpimus klausimus bei gauti atsakymus į juos. Taip pat tai – puiki proga susipažinti su universitetu ir dėstytojais iš arčiau, sužinoti visą aktualią informaciją apie rūpimas studijų programas bei gyvenimą universitete“, - privalumus vardino J. Šimkevičiūtė.

Šiais metais konsultacijos, padėsiančios pasiruošti egzaminams, vyks VDU Centriniuose rūmuose (Daukanto g. 28). Naujos auditorijos, kompetentingi, puikūs savo srities žinovai ir mokyklų programas išmanantys dėstytojai – visa tai moksleiviams leis jaustis  patogiai ir įgyti naudingų žinių.

Daugiau informacijos teikia:

Studijų marketingo tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė

Telefonas  (8 37) 323 206
El. paštas darbuotojai@smt.vdu.lt
Skype: VDU.moksleiviams

Facebook: VDU moksleiviamsNesutinki?
Jei nesutinkate su straipsnio autoriaus nuomone, galite parašyti atsakomąjį straipsnį laikraščio redakcijai adresu redakcija@utenosjaunimas.lt

Daugiau autoriaus straipsnių
VDU ištiesia ranką abiturientams

Įvertinimas
Įvertinimas:
3
Jau įvertino: 428

Įvertink!

Komentarai [ 4 ]
2012-03-17, 19:09:39
GRdeRkJQrKGOAMXyam rašo:
gz7CQQ , [url=http://gjflqiddmjmx.com/]gjflqiddmjmx[/url], [link=http://pcxnnaidsyud.com/]pcxnnaidsyud[/link], http://lkpoooujzfac.com/
2012-03-16, 6:22:47
KcXxctENvYAiDO rašo:
hqdwKx <a href="http://jsrkreqjoqgj.com/">jsrkreqjoqgj</a>
2012-03-15, 0:35:58
DpIsTgZymcnsMDcvjR rašo:
OklrCX <a href="http://vvcqpxxsxntx.com/">vvcqpxxsxntx</a>
2012-03-14, 8:41:15
FCgTRSHWbSqPs rašo:
O įdomiausia šioje istorijoje, kad Tolerantiškojo mijnauo asociacija etiketės klijavimą priskiria Delfi'o žurnalistei, pastaroji (atrodo, kad ne be pagrindo) tyrėjoms. Na, o šios, kaip ir priklauso pseudosensacijų kūrėjoms, dėjo į krūmus į laiškelius net nesiteikia atsakyti. Taigi, lietuviškoji mokslinio tyrimo kultūra

Vardas:


E-pašto adresas:


Tekstas:

 


Jaustukai:Komentarų taisyklės

1. Stenkitės rašyti LIETUVIŠKAI.
2. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius.
3. Gerbkite kitų nuomonę.
4. Privaloma įrašyti savo tikrą e.pašto adresą.
5. "Utenos jaunimo" redakcija neatsako už vartotojų komentarus.
6. Už komentarą atsako ir prisiima visą atsakomybę pats autorius.
7. "Utenos jaunimo" redakcija pasilieka teisę esant reikalui pakeisti komentaro turinį.

Nesilaikant šių taisyklių komentarai bus ištrinti be papildomo perspėjimo.
Vėliau pretenzijos nebebus priimamos.
Copyright © Utenos jaunimas, 2008m. Naujienos | Apie mus | RSS | Kategorijos